У Польщі розпочинають навчання американської армії: зі США перекинуть бронетанковий підрозділ

23:25 10 липня 2020 р.

Фото до новини

Навчання «Emergency Deployment Readiness Exercise», що відбуватимуться під командуванням Міністерства оборони США, покликані перевірити готовність американського війська до швидкої передислокації через Атлантику у рамках союзницької допомоги європейським країнам

Про це повідомляє Польське радіо.

Міністерство національної оборони Польщі повідомляє, що у вівторок, 14 липня, розпочнуться нові навчання американської армії. У них візьмуть участь також і польські військові.

Навчання «Emergency Deployment Readiness Exercise», що відбуватимуться під командуванням Міністерства оборони США, покликані перевірити готовність американського війська до швидкої передислокації через Атлантику у рамках союзницької допомоги європейським країнам. З 14 до 23 липня до Європи буде перекинуто американський бронетанковий підрозділ.

Роль командування під час навчання уде покладено на Висунуте дивізійне командування Армії США у Познані, натомість за всім процесом з німецького міста Ґрафенвер наглядатиме Командування з навчання Сухопутних військ США у Європі (7th Army Training Command).

Навчання розділено на три етапи. Спочатку солдати США перетнуть Атлантику. Наступний етап передбачає отримання важкого устаткування на полігоні Берґен-Гоне та його перевезення на полігон у Дравську Поморському. На третьому етапі польські та американські військові візьмуть участь у об’єднаному вогневому навчанні.

Навчання «Emergency Deployment Readiness Exercise» початково мали бути поєднані з головними навчаннями «DEFENDER-Europe 20», проте через пандемію ці плани зазнали змін. З 5 до 19 червня на полігоні в Дравську Поморському польські та американські війська провели об’єднані навчання «Allied Spirit» за участі 6000 солдатів. Метою «DEFENDER-Europe 20» є формування стратегічної готовності до підтримки національної стратегії оборони США та до досягнення головних цілей НАТО (у тому числі відлякування потенційного агресора).

Фото та відео з навчань, що розпочинаються у вівторок, можна буде знайти на сайті www.eur.army.mil/DefenderEurope .

Міністерство національної оборони наголошує, що з огляду на епідемічну ситуацію під час навчань будуть застосовуватися все необхідні заходи, аби забезпечити захист учасників навчань та місцевого населення від розповсюдження COVID-19.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів