У парламенті Криму ініціювали референдум про розширення повноважень автономії

14:12 27 лютого 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Про це повідомила в четвер прес-секретар спікера Верховної Ради АРК Оксана Корнійчук.

Вона розповіла сьогодні, 27 лютого, Кримській інформаційній агенції, що в заяві президії парламенту Автономної Республіки Крим сказано:

«Кримчани, в результаті неконституційного захоплення влади в Україні радикальними націоналістами за підтримки збройних бандформувань мир і спокій у Криму поставлено під загрозу. Вчорашнє зіткнення біля будівлі кримського парламенту, яке призвело до кровопролиття та людських жертв – це результат розгулу політичного екстремізму і насильства , що захлеснув країну. Україна скочується до цілковитого хаосу , анархії та економічної катастрофи.

У цих умовах ВР АРК як вищий представницький орган влади в Криму, спираючись на волевиявлення кримчан, які її обрали, бере на себе всю відповідальність за долю Криму. Слідуючи засадничим канонам демократії президії кримського парламенту, вважає єдиним можливим шляхом виходу з ситуації, що склалася, застосування принципів прямого народовладдя.

Переконані, що тільки проведення загальнокримського референдуму з питань вдосконалення статусу автономії і розширення її повноважень дозволить кримчанам самим без зовнішнього тиску і диктату визначити майбутнє автономії».

Натомість віце-прем’єр-міністр Ради Міністрів Криму Рустам Теміргалієв повідомляє в четвер на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook», що президія Верховна Рада Криму, яка засідала в захопленій бойовиками будівлі, призначила сьогодні позачергову сесію парламенту автономії.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу