У ніч з 8 на 9 квітня очікується введення російських військ в Україну, – «ІО»

21:52 8 квітня 2014 р.


Фото: hram.lviv.ua

Повідомляючи про це у вівторок, керівник Центру військово-політичних досліджень та організатор «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук додає: «Сепаратисти отримали наказ організувати провокації зі жертвами, щоб російська сторона могла це інтерпретувати як «терор української влади».

Керівник Центру військово-політичних досліджень та організатор «Інформаційного опору Дмитро Тимчук повідомляє ввечері 8 квітня на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Ми, група «Інформаційне Опір», отримали зі своїх джерел вичерпні підтвердження заяви МЗС України про те, що активність сепаратистів на сході України, яка спостерігається третю добу, – це початок здійснення другого етапу сценарію вторгненню Росії в нашу країну. Зокрема, за нашими даними, сьогодні за планом ГРУ ГШ ЗС РФ (Головного розвідувального управління генерального штабу Російської Федерації. – Ред.) лідерам сепаратистів віддані вказівки в ніч з 8 на 9 квітня ц.р. організувати « коридор» через державний кордон України для проходження колон військової техніки РФ з російської території.

Сепаратисти отримали також наказ організовувати провокації зі жертвами в містах регіону, щоб російська сторона могла це інтерпретувати як «терор української влади проти народу». Окрім того, координаторами російського ГРУ, які «працюють» у регіоні, дано вказівку сепаратистам застосовувати зброю при спробах звільнити захоплені ними адмінбудівлі.

За нашими даними, українські правоохоронці та спецслужби в даний час вживають необхідних заходів для блокування сепаратистських груп. Держприкордонслужба і Збройні сили України проводять заходи з блокування держкордону і оборони прикордонних районів».

Як повідомляв «Щоденний Львів», розвідка США зауважила беззаперечні докази стягування військ Росії до кордону України – посол США в ОБСЄ Деніел Баєр заявив, що поблизу нього дислоковані десятки тисяч солдатів.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу