У ніч з 8 на 9 квітня очікується введення російських військ в Україну, – «ІО»

21:52 8 квітня 2014 р.


Фото: hram.lviv.ua

Повідомляючи про це у вівторок, керівник Центру військово-політичних досліджень та організатор «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук додає: «Сепаратисти отримали наказ організувати провокації зі жертвами, щоб російська сторона могла це інтерпретувати як «терор української влади».

Керівник Центру військово-політичних досліджень та організатор «Інформаційного опору Дмитро Тимчук повідомляє ввечері 8 квітня на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Ми, група «Інформаційне Опір», отримали зі своїх джерел вичерпні підтвердження заяви МЗС України про те, що активність сепаратистів на сході України, яка спостерігається третю добу, – це початок здійснення другого етапу сценарію вторгненню Росії в нашу країну. Зокрема, за нашими даними, сьогодні за планом ГРУ ГШ ЗС РФ (Головного розвідувального управління генерального штабу Російської Федерації. – Ред.) лідерам сепаратистів віддані вказівки в ніч з 8 на 9 квітня ц.р. організувати « коридор» через державний кордон України для проходження колон військової техніки РФ з російської території.

Сепаратисти отримали також наказ організовувати провокації зі жертвами в містах регіону, щоб російська сторона могла це інтерпретувати як «терор української влади проти народу». Окрім того, координаторами російського ГРУ, які «працюють» у регіоні, дано вказівку сепаратистам застосовувати зброю при спробах звільнити захоплені ними адмінбудівлі.

За нашими даними, українські правоохоронці та спецслужби в даний час вживають необхідних заходів для блокування сепаратистських груп. Держприкордонслужба і Збройні сили України проводять заходи з блокування держкордону і оборони прикордонних районів».

Як повідомляв «Щоденний Львів», розвідка США зауважила беззаперечні докази стягування військ Росії до кордону України – посол США в ОБСЄ Деніел Баєр заявив, що поблизу нього дислоковані десятки тисяч солдатів.

dailylviv.com

До теми

17:45 28 листопада 2020 р.

Президент запровадив ще одне свято

Президент Володимир Зеленський підписав указ №523/2020 про запровадженн в Україні професійного свята — працівника системи фінансового моніторингу, яке будуть відзначати щороку 28 листопада.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу