У неділю на Майдані люструватимуть керівництво Львівводоканалу

11:37 7 березня 2014 р.


Фото: euromaydan.in

6 березня, активісти ГО «Львівський АвтоМайдан» прибули до МКП «Львівводоканал», щоб запросити директора МКП Вольського Валентина та решту керівників на відкриту люстрацію, що відбудеться на народному віче у неділю, о 14:30, інформує прес-служба львівського АвтоМайдану.

"Під час візиту обговорили питання щодо службових автомобілів, які віднедавна укомплектовані газобалонними установками. За словами працівників Львівського водоканалу, ці установки вмонтовані з порушеннями. Також згадали нещодавну трагедію на вулиці Широкій, внаслідок якої загинув маленький хлопчик. Хоча напередодні випадку мешканці зверталися до МКП «Львівводоканал» з проханням закрити люки"-, повідомляє прес-служба.

ГО «Львівський АвтоМайдан» вірить, що ці питання відкрито обговорять на народному віче.

Андрій Макар, координатор ГО «Львівський АвтоМайдан» на зустрічі з працівниками «Львівводоканалу» зазначив: «Майдан не можна купити – майдан не продається! Чому вода? Неякісне водопостачання негативно вплине на населення міста. Вода – невід’ємна складова, один з найпотрібніших продуктів. Ми приїхали до Вас з метою запросити на народне віче, де ви пройдете народну люстрацію. Це необхідно для того, щоб все в нашому суспільстві базувалося на справедливості, законності та довірі громадян міста Львова. Вся робота державних установ повинна бути якомога прозорішою. Ми сподіваємося на те, що директор МКП Вольський Валентин стане одним із перших чинних посадовців, які пройдуть цю люстрацію».

Заступник директора МКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович запропонував активістам прийти з юристами та спеціалістами в їхню установу і на місці перевірити документи. Також він заявив: «Львівводоканал» - це надзвичайно суспільно-важливе підприємство. Кожен стикається з його потребами, тому рухи такого підприємства мають бути надзвичайно виваженими. У випадку, якщо громадськість міста Львова, АвтоМайдан, можливо Євромайдан, більш зацікавлені знати прозорішу інформацію з приводу діяльності підприємства, ми будемо це тільки вітати, ми надамо вам повну інформація для того, щоб це не була лише формальність».

Самі працівники МКП «Львівводоканал», за словами прес-служби,  не вірять в прозорість вчинків свого керівництва.


 

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу