У неділю Львів вшанує героїв минулих років та сьогодення

14:09 19 травня 2016 р.

Фото до новини

Зазвичай, в День Героїв, 22 травня, Львів вшановував пам'ять Степана Бандери, Романа Шухевича та Євгена Коновальця. Цього року Львів вшановуватиме і пам'ять героїв Небесної Сотні та полеглих в зоні АТО.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 19 травня, під час прес-конференція на тему:

«Заходи з нагоди 125-річчя з дня народження Євгена Коновальця. Молодіжний фестиваль «Зашків-2016», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Марія Вагіла. 

- Цього року виповнюється 125 років з дня народження Євгена Коновальця. Цю дату будуть відзначати в усій Україні. Але  для Львівщини цей герой особливо близький, - наголосила вона. 

Отож, в неділю, о 9.30 в Білогорщі, від пам’ятника Романові Шухевичу стартує факельна естафета. 

- Традиційно Львівський державний університет фізичної культури та спорту розпочне естафету. 

Студенти університету на знак пам’яті про наших героїв  біжать з факелом до Личакова, - розповідає Марія Вагіла. 

Поки спортсмени нестимуть факели, на Личаківському кладовищі о 10.30 на почесному полі 67 відбудеться вшанування пам’яті героїв Небесної сотні.  . Пізніше, об 11 годині, на 76 полі вшанують пам'ять героїв АТО. До цього часу на Личаківський цвинтар має прибути естафета з факелами.

- О 12.00, після віча, від пам’ятника Степанові Бандери вирушить хода до пам’ятника Шевченку, де, після 14.00, ми покладемо квіти до пам’ятника Шевченку та спільно виконаємо державний гімн України, - повідомляє вона. 

Наступного дня, 23 травня, в день загибелі Євгена Коновальця, в Зашкові відбудеться покладення квітів та вшанування його пам’яті. 

Марія Вагіла також нагадала, що свято Героїв започатковане ще в 1941 році.  

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини