У навчальному центрі на Львівщині нагородили кращих військовослужбовців

12:46 14 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

Урочисті збори з нагоди свята відбулися у клубі містечка «Базове» в Старичах.

«Ордени, медалі, грамоти та цінні подарунки отримали до Дня захисника України кращі військовослужбовці 184-го навчального центру. Урочисті збори з нагоди свята відбулися у клубі містечка «Базове», що у селі Старичі», – повідомили сьогодні, 14 жовтня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли:

«Сюди на святкування приїхали командири та особовий склад усіх відділень навчального центру, які знаходяться у містечках та наметових таборах Яворівського полігону. Тож зал клубу був заповнений вщерть. Звертаючись до військовослужбовців, начальник 184-го навчального центру, полковник Олександр Остапчук, наголосив:

«Центр зробив гідний внесок у зміцнення обороноздатності держави. Сформований у складні часи, наш Навчальний центр зумів організувати належний процес підготовки професійних воїнів, які несуть бойову службу в зоні проведення Антитерористичної операції. І це – наша з вами спільна заслуга. Це – наш із вами внесок у майбутню Українську Перемогу.

Серед особового складу навчального центру – понад сотня тих, хто воював в зоні проведення антитерористичної операції. Я пишаюся тим, що в ці часи випробувань служу Україні та українському народу разом із вами.

З вітальним словом до учасників урочистих зборів звернувся священик Центру військового капеланства Львівської архиєпархії Курії УГКЦ, отець Тарас Михальчук, який відзначив: «Хочу вас попросити сьогодні повірити, що Господь любить вас. Він знає вас краще, ніж ви самі себе знаєте. Якщо в когось з вас є якісь, проблеми, труднощі, гріх, покайтеся та визнайте це перед Богом».

Отець Тарас також закликав присутніх сумлінно виконувати свої службові обов’язки та подарував навчальному центрові ікону Богородиці. Привітали військовослужбовців 184-го навчального центру із святом Дня захисника України і місцеві мешканці сіл Старичі, Шкло та Коти. Вони подарували військовим, серед яких було чимало їхніх односельців, святковий концерт».

Про це повідомили сьогодні, 14 жовтня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів