У НАТО остерігаються нападу росіян на Україну з території Білорусі

14:20 3 липня 2017 р.

Керівник відділу оборонних можливостей директорату оборонної політики Північноатлантичного альянсу Ендрю Бадда нагадав про результати навчання «Кавказ-2012».

Керівник відділу оборонних можливостей директорату оборонної політики НАТО Ендрю Бадда заявив сьогодні, 3 липня, під час семінару Роуза-Рота «Безпека і стабільність в Україні та Чорноморському регіоні» в Києві, що проведення російсько-білоруського навчання «Захід-2017» викликає стурбованість на Заході. Бо, за його словами, командно-штабні навчання Південного російського військового округу «Кавказ-2012», які відбувалися 17-23 вересня 2012 року, допомогли росіянам захопити частину території Грузії. 

Ендрю Бадда також звернув увагу на те, що навчання «Захід-2017» передбачають «серйозні масштабні переміщення сил залізницею» та інші заходи, які не можуть не викликати побоювань. Про це повідомили сьогодні, 3 липня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна»

dailylviv.com

До теми

22:38 8 грудня 2021 р.

Американських військ в Україні не буде, - Байден

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу