У МЗС очікують звільнення політв'язнів

21:15 21 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: swz.lviv.ua

Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль вважає, що від президента РФ очікують після зустрічі у Франції з президентом Еммануелем Макроном подальших кроків зі звільнення політв'язнів.

Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль повідомила в середу, 21 серпня, в інтерв'ю агенції «Інтерфакс-Україна», відповідаючи на запитання про можливість звільнення політв'язнів напередодні візиту глави МЗС Німеччини Гайко Мааса до Москви6 «Усі вимагають від Москви звільнення політв'язнів. Це є однією з передумов для подальшого розвитку діалогу. Для нас, дійсно, важливо не хто привезе, а щоб вони повернулися».

Олена Зеркаль також зазначила: «На зустрічі президентів РФ Путіна та Франції обговорювалося питання українців. Ці питання обговорювалися, і від Путіна очікують подальших кроків».

Про це повідомили в середу, 21 серпня, в інформаційній агенції «Інтефакс-Україна»,, де також розповіли: «20 серпня правозахисний центр «Меморіал» повідомив, що засуджених у РФ п'ятьох громадян України перевели з виправних колоній до слідчого ізолятора «Лефортово» в Москві. 20 серпня в СІЗО «Лефортово» прийняли передачі для Володимира Балуха, Павла Гриба, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха та Олександра Кольченка.

«На думку правозахисників, це свідчення того, що всіх зазначених осіб тримають у закладі. Обізнане джерело повідомило «Інтерфаксу», що п'ятьох громадян України можуть видати на батьківщину для відбування покарання», – поінформували також в агенції «Інтерфакс-Україна».

«Стосовно етапованих до Москви п'яти засуджених вирішується питання про видачу їх Україні для відбування покарання, призначеного судами в РФ. Нині обговорюється формат цієї процедури», – повідомив співрозмовник агенції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:55 17 лютого 2020 р.

На Державну премію під грифом «секретно» подадуть до суду, – президент у Львові

Волонтери-стоматологи прийняли рішення про створення електронної петиції до Президента України з вимогою відкликати Державну премію 2019 року в галузі стоматології. Вони також готують судовий позов на Комітет з державних премій в галузі науки і техніки, який дав цю нагороду авторам, що подали неправдиву інформацію про впровадження моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС.

Рубрика: Політика

19:02 17 лютого 2020 р.

Студенти з Дублянів хочуть до Львова

Студенти Львівського національного аграрного університету виступили на підтримку реформи децентралізації й приєднання Дублян у Жовківському районі Львівської області до Львівської ОТГ.

Рубрика: Політика

16:45 17 лютого 2020 р.

Чиновники Львівської міськради агітували три сільські громади

У Львівській міськраді заявили, що вона «розпочала новий етап у процесі створення Львівської ОТГ – серію зустрічей зі сільськими громадами», щоб «визначитись із першочерговими потребами у населених пунктах – потенційних членах Львівської ОТГ».

Рубрика: Політика

10:51 17 лютого 2020 р.

Сьогодні у Львові оспорюватимуть Державну премію в галузі стоматології

Сьогодні, о 12.00, у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «П’ятирічна робота волонтерів-стоматологів у зоні АТО, яку привласнили лавреати Державної премії»/

Рубрика: Політика