У Маріуполі ліквідовано 20 терористів, – в.о. міністра (відео)

17:32 9 травня 2014 р.

Ось таких озброєних у Маріуполі автоматами Калашникова терористів російська пропаганда називає «мирними мітингувальниками»

Ось таких озброєних у Маріуполі автоматами Калашникова терористів російська пропаганда називає «мирними мітингувальниками»
Фото: inforesist.org

Про це заявив у п’ятницю виконувач обов’язків керівника МВС Арсен Аваков.

Виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляє сьогодні, 9 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Маріуполь. Групою терористів близько 60 осіб, озброєних автоматичною зброєю, була зроблена атака на міськвідділ міліції.

Була спроба захоплення будівлі, без всяких попередніх вимог. У будівлі відбувся бій, який перетворився на повномасштабне бойове зіткнення, за фактом підходу підкріплення з боку ВС і підрозділу «Омега» Нацгвардії.

В результаті бою, в якому брали участь підрозділи Нацгвардії, нд, спецпідрозділу МВС «Азов», значна частина угруповання терористів була знищена. Близько 20 терористів знищено, 4 взято в полон. Значна частина нападників, покидавши зброю, зникла в житлових кварталах міста.

Наші втрати – один убитий, 5 поранених. Уточнюються втрати у складі збройних сил. Будівля міськвідділу охоплено полум'ям.

Мерзоти наймані, коли ж ви заспокоїтеся і насититеся кров'ю? Думайте!

Підрозділи АТО отримали підкріплення, перекинуті з інших регіонів. Позиція по відношенню до терористів зі зброєю буде незмінна і одна - вогонь на поразку.

Для тих хто думає по іншому – тому діалог, дискурс, політичний компроміс. Тим, хто прийшов зі зброєю і стріляє, хто захоплює заручників, катує їх, грабує людей, прикриваючись різними гаслами - відповідь української держави буде тільки одна – знищення.

Кожен вибирає сам. Ситуація стає чорно-білою. Відтінки йдуть у сторону. Іншого не дано – інакше країна перетвориться на палаючу буферну зону, де смерть стане нормою, а жити доведеться на руїнах економіки і цивільних прав.

Часу зупинити безумство все менше.  Досить політиканствувати, досить юродствувати і піариться. Час реально напружити всі сили і вийти з цього стану. Без халтури та імітації. Всіх прошу – і друзів, і ворогів. Відкладіть в сторону чвари та інтереси. На кону – країна. Робіть чесно те, що повинні. Ми сильні, ми зможемо, ми повинні!».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу