У Львові знову вимагали від Ірини Сех все-таки обрати між головуванням в ОДА й депутатством (відео)

20:37 19 травня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Натомість вона традиційно до протестувальників не вийшла.

Як повідомляє  сьогодні, 19 травня, «ТСН», в п’ятницю у Львові знову пікетували біля стін облдержадміністрації її голову Ірину Сех – близько сотні активістів вимагали, щоби вона віддала депутатський мандат або ж написала заяву на звільнення з посади керівника ОДА

Протестувальники заявляли: «Конституція України – це святе для кожного українця, і топтати її не можна. Це перша вимога. Друга вимога – щоб вона виконувала свої функції, а вона не виконує своїх функцій і отримує дві зарплати».

Прийшли під стіни адміністрації й прихильники сумісниці Сех. Вони переконані, що їхні опоненти хочуть зірвати вибори та пошкодити будівлю облдержадміністрації. Тому зібралися, аби цього не допустити. Пікет і антипікет розділили двома кордонами – міліцією та представниками самооборони.

Сама Ірина Сех ж до протестувальників традиційно не вийшла. Її заступник повідомив, що очільниця області у відрядженні – відвідує райони, які постраждали від повені.


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

12:39 28 жовтня 2020 р.

Старші виборці і молодь: якою була пропорція голосів на місцевих виборах

У день виборів (25 жовтня) більш активними на місцевих виборах 2020 були старші виборці – 56% з тих, хто прийшли на вибори, були люди старше 50 років, при тому, що в загальній структурі виборців їх частка становить 45%.

Рубрика: Політика

15:34 27 жовтня 2020 р.

Синютка закликав всі політсили, включно із Самопоміччю, об’єднатися в новообраній ЛМР

У Львівській міській раді «Європейська Солідарність» матиме найбільше представництво депутатів - близько 30%. Такими є попередні результати більшості соціологічних служб, а також паралельного підрахунку експертів «ЄС».

Рубрика: Політика

15:17 27 жовтня 2020 р.

Опрацьовано 100% протоколів: у Львівську міськраду заходить 5 партій

Сьогодні, 27 жовтня, на брифінгу «Львівщина після першого туру місцевих виборів» у Львівському пресклубі штаб "Європейської Солідарності" надав журналістам інформацію про результати голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу