У Львові знову пікетували «Епіцентр» і «Нову лінію»

22:57 26 січня 2014 р.


Фото: facebook.com/euromaidanlviv/photos_stream

У рамках акції «Бойкот бізнесу «Партії регіонів» сьогодні у Львові відбулися пікети супермаркетів «Нова лінія» та «Епіцентр». Про це повідомила прес-служба Львівської крайової організації Народного Руху України.

«Купив тут- дав гроші режиму», «Це бізнес Партії регіонів, яка відповідає за кров на Майдані»,  -  закликали людей активісти громадського спротиву,  роздаючи  листівки та переконуючи  львів’ян приєднуватися до бойкоту фірм, що належать «регіоналам».

Мережі будівельних супермаркетів «Нова лінія» та гіпермаркетів «Епіцентр» належать родині Герег – народному депутату від Партії регіонів Олександру Герезі та його дружині, секретарю Київради Галині Герезі.

Нагадаємо, що бойкот продукції і послуг компаній, що належать членам Партії регіонів, у Львові розпочали на початку грудня. В рамках акції було оголошено звернення до місцевих «регіоналів» з вимогою вийти з ПР, інакше погрожували розпочати кампанію закликів до економічного бойкоту.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу