У Львові – жодних першотравневих акцій (відео)

21:16 1 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: vgolos.com.ua

Місцеві ліві чи не вперше відмовилися від традиційної ходи.


Відео: «Телеканал новин «24»

Кореспондент Української служби «Deutsche Welle» Галина Стадник розповідає в сьогоднішній публікації під заголовком «Першотравень: у Львові все спокійно чи затишшя перед бурею?»:

У Львові на Першотравень жодних акцій та маршів. Місцеві ліві чи не вперше відмовилися від традиційної ходи. Активісти вживають заходів, аби запобігти ймовірним провокаціям.

Першотравень без червоних прапорів та гвоздик

Львівські комуністи та соціалісти не прийшли в четвер під «Монумент слави», аби традиційно вшанувати травневе свято. «На проведення заходів офіційно не зголосилася жодна організація чи то партія», – повідомили «DW» у львівській мерії.

Днями на центральній площі міста розібрали сцену, що простояла тут півроку від початку майданівського періоду. Містяни святкують лише 758-річчя заснування Львова.

Утім, спокій – лише відносний. Усі правоохоронні підрозділи працюють у посиленому режимі.

«Місцеве населення застерегли щодо можливих провокацій. Штаб Львівського Євромайдану виставив до десятка блок-постів на під’їздах до міста.

На кожному посту чергує патруль ДАІ, спецпризначенець та громадські активісти. Огляд автівок здійснюють теж спільно», – повідомив представник ради Євромайдану Василь Молдован.

Особливо пильно оглядають машини з реєстраційними номерами південних та східних областей, аби не впустити провокаторів. Пости стоятимуть безстроково, повідомив активіст. Збільшено кількість нарядів міліції і на місцевих залізничному та автовокзалах.

Відмова їхати на Схід

Стало відомо також, що правоохоронці зі спецбатальйону міліції Львівщини, до складу якого увійшли екс-беркутівці, напередодні відмовилися їхати до східних регіонів України для забезпечення там спокою і порядку. Офіційну причину відмови в управлінні міліції не повідомляють.

Відомо лише, що відмовилися близько тридцяти осіб із сорока. За неофіційною інформацією, спецпризначенці не хочуть повторити негативний досвід протистояння населенню, який вони вже мали в Києві.

Новопризначений керівник управління міліції у Львівській області Дмитро Загарія додав, що за цим фактом призначено службову перевірку. На відміну від міліціонерів, військові десантники з частин, які дислоковані у Львові, вже близько місяця відбивають напади сепаратистів на військові та державні об’єкти на Сході країни».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини