У Львові збирають вишиванки для мешканців сходу України

20:10 6 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Ксенії Клим в інтернет-мережі «Facebook»

Волонтери закликають приносити подарунки нашим співвітчизникам у Центр Забезпечення Військових на другому поверсі на вулиці Шота Руставелі, 2.

Сьогодні у Львові стартувала акція по збору вишиванок для мешканців Донбасу, які залишились там незважаючи на війну, і відстоюють все українське. Керівник центру забезпечення військових Ірина Яремко розповіла:

«Ми завжди допомагали не лише військовим, а й простим жителям на Донбасі. Ми щоразу возили солодощі, якийсь крам, але під час останніх своїх поїздок ми помітили, що людям потрібні патріотичні речі, зокрема й вишиванки.

Ми, волонтери, хочемо допомагати не лише військовим, але й простим людям. Очікуємо, що люди долучаться до акції. Можна приносити не лише вишиті сорочки, це також можуть бути футболки з нашою символікою, чи інші речі. Очікується, що вже 10 жовтня волонтери повезуть вишиванки на Схід».

Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, в інформаційній агенції «УНН». Натомість волонтер Ксенія Клим розповіла:

Друзі!!! Щоразу, коли буваємо на сході у наших Героїв, питаємо про їх стосунки з місцевим населенням. Сказати правду – серце кроїться від розповіді хлопців про дітей, які практично живуть із ними на блокпостах тому, що залишилися у цьому світі одні-однісінькі через цю кляту війну, про стареньких одиноких людей, які не в силі втекти від куль та градів. Вони залишаються на тій землі, яку вважають своєю – УКРАЇНСЬКОЮ!!!

Разом із волонтером із Сєвєродонецька Наталею Богуславською задумали розпочати збір вишиванок для людей зі сходу України, аби в цей страшний час у такий спосіб підтримати їх, підтримати їх вибір – бути УКРАЇНЦЯМИ.  Ми – ЄДИНА КРАЇНА!!! Давайте наповнимо ці слова змістом. Це, насамперед, буде підтримкою і для наших хлопців.

Якщо у вас є вишиванка, котру ви готові подарувати на схід, приносьте її у Центр Забезпечення Військових на другому поверсі на вулиці Шота Руставелі, 2.

Вже 10 жовтня ми частину повеземо у зону АТО. ЩИРО ДЯКУЮ!!! Завжди вірні!!! У нас все буде ПЕРЕМОГА!!!».

Ксенія Клим написала це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів