У Львові затвердили заступників міського голови (оновлено: відео)

16:45 17 грудня 2015 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті інтернет-видання «Zaxid.net»

Першим заступником міського голови став Віктор Пушкарьов, заступником з питань розвитку – Андрій Москаленко, заступником з економічних питань та містобудування – Ростислав Дацків.

«Сьогодні, 17 грудня сесія затвердила трьох заступників міського голови Львова.  Відтак, першим заступником міського голови став Віктор Пушкарьов, заступником з питань розвитку – Андрій Москаленко, заступником з економічних питань та містобудування – Ростислав Дацків», – повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Заступники міського голови подякували депутатам за довіру, пообіцяли її виправдати та запросили до спільної праці. Також міський голова Андрій Садовий публічно подякував за роботу Володимиру Шевчуку, який працював заступником з питань містобудування і переходить на посаду радника міського голови.

Віктор Пушкарьов народився 18 вересня 1971 року в Жидачеві.  За освітою – інженер-хімік-технолог, закінчив НТУУ «Київська політехніка».

З 2014 року працює на посаді в.о. першого заступника міського голови Львова. 10 листопада 2014 року був призначений на посаду директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Має досвід роботи на кількох керівних посадах, керував тисячним колективом. Був керівником ЛКП «Залізничнетеплоенерго», заступником директора з автоматизації, обліку і інновацій ЛМКП «Львівтеплоенерго», директором паперово-картонного виробництва бурого потоку та директором, майстром зміни паперової фабрики № 1. 

Андрій Олександрович Москаленко народився 5 березня 1987 року у Львові. 2009 року закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Економіка підприємства». Аспірант заочної форми економічнного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

З липня 2013 року – в. о. директора департаменту розвитку. З 2012 року – директор департаменту «Адміністрація міського голови», Львівська міська рада. У 2010-2012 роках – начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.

З 2012 року – виконавчий директор медіа-центру Львів-2012 (упродовж чемпіонату з футболу Євро-2012). У 2009-2010 роках –начальник відділу «Прес-служба» управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.

У 2008-2009 роках – спеціаліст відділу промоції міста Львівської міської ради. У 2007-2008 роках – лаборант кафедри економіки підприємства Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ростислав Михайлович Дацків народився 18 січня 1971 року у Львові. Освіта: вступив в Ризьку вищу економічну школу для отримання ступеня доктора бізнес-адміністрування, у 2003-2004 роках – Варшавський Університет – програма Фулбрайта (стажування), тема дипломної роботи «Польський досвід економічних реформ і європейської інтеграції, як приклад для України», у 1999 році – кандидат економічних наук за спеціальністю «Світове господарство і міжнародні економічні відносини, тема кандидатської дисертації «Транскордонні економічні зв’язки Карпатського Єврорегіону та їх ефективність», у 1993-1997 роках – аспірантура Української академії зовнішньої торгівлі (Київ), у 1988-1993 роках  – економічний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка, спеціальність: економічне та соціальне планування, кваліфікація – економіст

Досвід роботи: з липня 2007 року – директор фінансової компанії «ЕКО-ДІМ», з вересеня 2004 року – віце-президент з економічних питань корпорації будівельних підприємств «Галичартбуд», у липні-серпні 2004 року – Апарат Верховної Ради України, штатний помічник-консультант народного депутата. Брав участь в розробці 15 законопроектів, з вересня 2002 року до липня 2004 року – Аналітичний центр «Інститут Реформ» (Київ), заступник директора, керівник програми «Регуляторна реформа», головний редактор журналу «Економічний вісник», координатор проекту з експертизи законопроектів для Верховної Ради, з липня 1993 року до серпня 2002 року – у Львівській обласній державній адміністрації: Головне управління міжнародних зв’язків, начальник відділу торгово-економічної співпраці; Головне управління економіки, начальник відділу іноземних інвестицій та європейської інтеграції; Львівське обласне управління зовнішніх економічних зв’язків; заступник начальника управління; начальник відділу координації зовнішньоекономічної діяльності; начальник інформаційно-аналітичного відділу; головний інспектор; економіст.

Робота за сумісництвом: зі жовтня 2011 року – заступник голови правління ПАТ «Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ», у 2001-2002 роках – старший викладач кафедри міжнародних економічних зв’язків Львівської комерційної академії,  у 2001-2002 роках – тренер-лектор Львівського інституту менеджменту, зі серпня 1992 року до червня 1993 року – економіст СП «Галком Т.Е.»,  зі серпня до вересня 1991 року – бухгалтер Львівського медичного інституту, автор книги «Економічна безпека держави в умовах глобальної конкуренції» (2006) та більше 35 публікацій на економічні теми». 

dailylviv.com

До теми

15:09 25 жовтня 2020 р.

Немає кабінок для температурних: на Львівщині фіксують порушення карантину

Спостерігачі Громадянської мережі "ОПОРА" фіксують випадки, коли члени комісій працюють без масок, а у приміщенні 5 ДВК не має кабінок для голосування виборців, у яких виявили температуру.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу