У Львові застерегли, від кого буде залежати Президент

21:24 10 квітня 2019 р.

  • 0
  • 972


Відео: Львівський прес-клуб

Українцям варто голосувати не за конкретного політика. Українцям варто обирати Україну.

Про це сьогодні, 10 квітня, під час дискусії у Львівському прес-клубі на тему: "Чому 21 квітня треба голосувати за...?", заявив голова ЛКО УРП Володимир Будулич. 

Опираючись на такі постулати, він запропонував підтримати чинного Президента України Петра Порошенка. 

- 7 квітня львівська крайова організація провела конференцію. І більшістю голосів ми вирішили підтримати чинного Президента. Ми виходили з того, що Петро Порошенко на даний момент є прогнозованим політиком. Ми знаємо, куди він хоче вести Україну та чого він сам хоче. Натомість ми не знаємо позиції його конкурента Володимира Зеленського. Думаю, що громадяни, які віддали за нього свої голоси, прагнули побачити нові обличчя. Але ми вважаємо, що у Зеленського, як актора, може бути багато облич. А ось, який він політик, того не знає ніхто. Тому робити ставку зараз на пана Зеленського досить небезпечно, – каже Володимир Будулич.

При цьому він зауважив, що загального рішення Української Республіканської партії досі нема. І хоча, на думку голови ЛКО УРП, Петро Порошенко має багато негативних рис, але в нього є і позитивні. І одна з позитивних – українці знають яким курсом йтиме Україна з цим Президентом. 

З ним погоджується і член політради Української Галицької партії Богдан Панкевич.

- Ми зважили «за» і проти» і усвідомлено просимо підтримати Порошенка. У нас є варіанти: за кандидата №1, за кандидата №2 та «проти всіх». «Проти всіх» ми вже пройшли у 2010 році і знаємо, які будуть результати. В цьому випадку ми вважаємо, що буде ще гірше, якщо голосувати «проти всіх», - говорить він.

За його словами, українці не хочуть корупції, крадіжок та провальної кадрової політики

- Тому, з 22 квітня, якщо Порошенко буде обраний, громадянське суспільство повинно буде його так модернізовувати та опритомнювати, як це треба було зробити після Майдану або після його обрання вперше. Ми цього не робили і тому маємо те, що маємо зараз. Закликаючи голосувати за Порошенка, ми також закликаємо людей не спати, об’єднуватися та бути активними, щоби не було йому спокою ні вдень, ні вночі. Поки він не стане нормальним українським Президентом у внутрішній політиці, - попереджає Богдан Панкевич. 

Член політради Української Галицької партії також застеріг громадян від наївних сподівань, що завтра стане ліпше.

- Кого б ми не обрали Президентом, він не буде робити нам добре, бо ми, такі хороші, обрали його. Ця людина буде залежати від кланів, груп впливу і невідомого ще чого. А у випадку з Зеленським ми не знаємо, хто там в кущах, в тіні, хто масовано фінансує недовіру до української влади. Це -знецінювання всіх авторитетних осіб, висміювання їх. І це є страшно, тому що величезні гроші вливаютьс, аби ми самі, своїми руками зруйнували основи своєї держави, - застерігає Богдан Панкевич. 

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:07 19 квітня 2019 р.

На Львівщині поширювали спецвипуск «Україна молода» з «чорним піаром» проти Зеленського

Громадянська мережа ОПОРА дослідила, як розгорталась передвиборча кампанія кандидатів на пост Президента в квітні у Львівській області. Основними формами агітації були зовнішня реклама, реклама в медіа, публічні заяви місцевих лідерів думок.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 552

14:00 11 квітня 2019 р.

У Львівській ОДА формують новий склад Громадської ради

Завершився прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 570

Останні новини

Зіткнення автобуса й легковика в центрі Львова зупинило трамваї

Завідувач кафедрою Львівського ДУВС врятував жінку

На Львівщині загинули внаслідок зіткнення автомобілів троє людей

У римо-католицьких храмах Львова відбудуться Великодні Богослужіння

У Львові відкрилися всі виборчі дільниці

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нові сервіси веб-порталу електронних послуг ПФУ

Рубрика: Економіка

Безкоштовна діагностика з 1 липня

Рубрика: Медицина

Міс Львів-2019: презентація учасниць

Рубрика: Культура

Безкоштовна діагностика з 1 липня?

Рубрика: Медицина

Наталія Зайцева-Чіпак, Анатолій Шалаєв, Олена Остимчук

Рубрика: Політика

Всі відео розділу