У Львові запрацював Студентський штаб підтримки учасників АТО

11:36 17 вересня 2014 р.


Фото: bukpravda.cv.ua

Як повідомили в прес-службі обласного військкомату, він розташований на вулиці Бой-Желенського, 14.

16 вересня у Львові відбулось відкриття Студентського штабу підтримки учасників АТО. Ініціатором створення виступили колегія та представники профкому Національного університету «Львівська політехніка».

Новостворений штаб працюватиме у кількох напрямках: інформаційному (збір та розповсюдження інформації про учасників АТО), юридичному, психологічному, фінансовому. Військові та члени їх сімей зможуть отримати фахову допомогу юристів – випускників та магістрантів університету.

У центрі охочі зможуть навчитись медичній справі, а також набратись навичок поводження зі зброєю та в екстремальних умовах. До слова, вже наступного вівторка у штабі відбудуться перші навчання з надання медичної допомоги потерпілому.

Іван Попович, один з організаторів, розповідає, що протягом місяця планується створити загальну базу даних про усіх учасників АТО на Сході – випускників та студентів, викладачів НУ «Львівська політехніка». Згодом допомагатимуть не лише тим, хто має стосунок до «Політехніки», а й іншим військовим, які захищають східні терени України. До роботи у центрі залучать близько 500 волонтерів.

Організатори штабу вважають, що для цілісної допомоги військовим потрібно, щоб кожна організація займалась підтримкою своїх працівників: «Кожна окрема організація – завод чи підприємство – повинна створити свій центр підтримки військових. Така допомога була б значно ефективнішою».

По допомогу до Студентського штабу підтримки учасників АТО бажаючі можуть звертатись на вул. Бой-Желенського, 14. Про це повідомляють у прес-службі Львівського обласного військового комісаріату.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу