У Львові заглючила система електронних петицій

12:10 14 серпня 2017 р.

Сьогодні громадяни Львова, які вирішили підписати петицію до Львівської міської ради «Облаштувати сквер з алеєю пам’яті героїв «Небесної сотні» біля Храму Всіх Святих Українського Народу за адресою: вул. О. Кульчицької, 18», не змогли це зробити у системі електронних петицій.

Аналогічна ситуація, що й з петицією до ЛМР, склалася також і з підписами петиції до Львівської обласної ради "Переведення 15 га лісу біля Львова, який заплановано вирубати, у Державний лісовий фонд". Мешканці Львова і Львівщини повідомляють "ЩЛ", що також не можуть її підписати.
 
Журналіст "Щоденного Львова" зателефонував до менеджера програм фонду "Східна Європа" за телефоном: (044) 2003826 з проханням відлагодити роботу системи. Менеджер у відповідь попросила зателефонувати після обіду, мовляв, до того часу адміністратори спробують з'ясувати причину збою. Але значно швидше вияснив ситуацію лист від Володимира Павлюка, національного модератора платформи "Відкрите місто" (opencity.in.ua) та сайту "Єдина система місцевих петицій" (e-dem.in.ua): "Відповідно до рішення Львівської міської ради за петицію можуть голосувати користувачі, які авторизувались виключно через БанкІД або ЕЦП". Щоправда, іншій колезі-журналістці зі Львова також не вдалося зареєструватися у системі і через Приватбанк. 
 
- Електронна ідентифікація громадян, яка передбачена в Системі електронних петицій, є досить складною для пересічних громадян. Не кожна, навіть, активна людина зможе пройти реєстраційне коло з смс-повідомленнями на її телефон, адресою підтвердження реєстрації на електронну скриньку, а потім - необхідністю повторного входу у систему. Тим паче - через ІД Банк. Люди просто бояться, що їхні дані будуть поширені у такий спосіб. А це відштовхує громадян від участі в процесі врядування, заради якої і була створена Система, - зробив висновок журналіст "Щоденного Львова", який також спробував підписати обидві, названі вище петиції, але це йому сьогодні не вдалося. 
 
Нагадаємо, що Швейцарська Конфедерація допомогла фонду "Східна Європа" виконати і підтримувати цей важливий для розвитку громадянського суспільства проект. Система електронних петицій є частиною програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), тож мала би працювати в Україні як "швейцарський годинник" - механічний чи електронний. 
 
 

 
 
 
 
dailylviv.com

До теми

12:36 30 жовтня 2020 р.

КГБ рекомендувало Віталія Коротича для встановлення «культурних контактів» з українською діаспорою

Центр досліджень визвольного руху спільно з архівом Служби безпеки України та Архівом національної пам’яті публікує у вільному доступі оцифровані копії документів з архівів КҐБ про членство УРСР в ООН.

Рубрика: Політика

21:58 29 жовтня 2020 р.

У другий тур виборів мера Львова виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, - ТВК

Міська територіальна виборча комісія оголосила результати першого туру виборів мера Львова. У другий тур виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, розрив між якими перевищив 20 тис. голосів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу