У Львові явка виборців становить 36%, – КВУ

18:56 25 жовтня 2015 р.

У Львові явка виборців становить 36%. Активісти очікують, що до закриття дільниць підтягнуться виборці і проголосують. В області лідирують Сокальський та Перемишлянський райони.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомила прес-секретар ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Олександра Чоловська.

Також, за її словами, цього разу маємо не тільки пасивних виборців, але й нервових.

- На одній з дільниць, жінка взяла бюлетні, дивилася їх, потім почала кричати, що нічого не розуміє в них, питалася інших за кого голосувати. І насамкінець кинула ці бюлетні на підлогу і пішла, - каже Олександра Чоловська.

Ще на двох дільницях спостерігачі знайшли знайшли бюлетні на підвіконнях. Проте хто їх туди поклав і коли – не помітили. 

- Усі ці бюлетені були вкинуті в скриньки. Але члени комісії обіцяли, що ці бюлетні будуть визнані під час підрахунку голосів недійсними, - каже вона.

За словами директора експертно-дорадчого центру «Правова аналітика» Мар’яни Булгакової, якщо бюлетень буде чистим, то його мають визнати недійсним.

- Проте тут доведеться простежити, щоби в ньому хтось не дописав замість виборця, - каже вона.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу