У Львові вимагають від Генпрокуратури порушити кримінальну справу про «прорив» кордону

12:50 11 вересня 2017 р.

Учора у Львівській області відбулася наруга над державним кордоном України. Дивно, що ані Генпрокуратура, ані міністерство внутрішніх справ не відкрили відразу кримінальної у справи за цим фактом.

Про це сьогодні, 11 вересня, під час прес-конференції на тему: «Партія «Громада і закон» подала заяву в Генпрокуратуру з проханням порушити кримінальну справу про несанкціонований перехід кордону10 вересня на КПП «Шегині» та вимагає внести цю справу в єдиний реєстр досудових розслідувань”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив головний редактор журналу «Ідея і чин» Ігор Подоляк.

- Чому ми не знаємо реакцію Президента на ці події? Вчора у нас забрали Крим, Донбас, завтра заберуть Львів, - категорично стверджує він.

Ігор Подоляк каже, що коли переглянув відео та стріми з подій у Краківці та Шегинях, у нього виникли логічні питання.

- Якщо розміркувати тверезо і знати, що кордон заміновано, то чому не було евакуйовано людей? Чому люди побігли не в бік Варшави, а бік Києва?, - ставить він риторичні питання.

Зрештою, він сподівається, що відповіді будуть саме тоді, коли влада виконає свій обов’язок та порушить кримінальні справи за статтею 332 ККУ.

- Мене не цікавить, хто спровокував і замовив цей злочин. Я вимагаю, щоби злочинці були покарані, -  Ігор Подоляк повідомив, що сьогодні ЛОО політичної партії  «Громада і закон» зареєстрували свою вимогу – відкрити кримінальну справу проти всіх, хто вчора нелегально перетнув кордон.

При цьому він абсолютно не звинувачує Міхеїла Саакашвілі.

- Саакашвілі став маріонеткою в цій ситуації. Його просто перенесли через кордон, - каже він.

Голова ЛОО політичної партії  «Громада і закон» Оксана Мачеус здивована тим,  що жодна політична сила не відреагувала на вчорашні події на західному кордоні.

- Легко перетнути наш кордон та над ним познущатися. Ми вимагаємо, щоби осіб, які це вчинили, притягнули до відповідальності, - каже вона.

Серед порушників кордону члени ЛОО політичної партії  «Громада і закон» вбачають народних депутатів, які просто попіарилися на вчорашніх подіях.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:21 28 січня 2022 р.

На дев'ятому році російсько-української війни у Львові приймають Програму національного спротиву

Міський голова Андрій Садовий у відеозверненні розповів, якими навиками мають володіти львів’яни в сьогоднішніх умовах, а також закликав керівників інших українських громад гуртуватись та долучатись до спільної з державою праці над стратегією національного спротиву.

Рубрика: Політика

12:46 28 січня 2022 р.

На Яворівському полігоні розпочалися стрільби з з британської протитанкової системи NLAW (відео)

Сьогодні, 28 січня, на Яворівському полігоні проходять бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Рубрика: Політика

12:30 28 січня 2022 р.

У Львові підготували план дій на випадок повномасштабного військового вторгнення Росії

У мерії Львова підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу