У Львові всі забули про Українську Галицьку партію і двічі підтримали "Силу і честь"

18:49 15 квітня 2020 р.

  • 3

Перед майбутніми місцевими виборами буде ще багато помилок: і виборців, і соціологів.

Львів - четверте місце в Україні за кількістю охочих взяти участь у голосуванні на майбутніх місцевих виборах. Більша частка таких громадян від кількості населення лише у містах Хмельницькому, Луцьку, Запоріжжі. 

Найбільше опитаних виборців у Львові підтримали би партію "Європейська солідарність" - 15%. За "Слуг народу" - 10%. Партії "Голос" і "Самопоміч" мають потенційну підтримку 7% львів'ян. "Батьківщина" і "Свобода" - по 3%. 

Однак аж 31% львів'ян нині важко відповісти, за кого вони будуть голосувати. А 11% заявляють, що не голосуватимуть на виборах, тобто проігнорують їх. 

Мабуть, у Львові на місцевих виборах розгорнеться боротьба саме за цих 42% містян. Навіть невеликий відсоток прихильників з їхнього числа може дати партіям суттєві переваги в боротьбі за депутатські мандати.

А поки що - якби вибори відбулися наступної неділі -  з-поміж тих львів'ян, хто вже висловив намір голосувати, партійні симпатії у Львові, на думку соціологів, розподілилися би так:

"Європейська солідарність" - 18%

"Слуга народу" - 11%

"Голос" - 8%

"Самопоміч" - 8%

"Батьківщина" - 4%

"Свобода" - 3%

"Сила і честь" - 3%

"Опозиційна платформа" - 2%

"Сила і честь" - 2%

"Українська стратегія" - 1%

Партія Шарія - 1%

Радикальна партія - 1%

Інша - 5%

Важко відповісти - 32%.

Хто звернув увагу на те, що двічі згадана партія "Сила і честь", то повинен знати, що така інформація подана на діаграмі "Рейтингу". 

Дивує також відсутність у цьому списку Української Галицької партії. Чи то про неї забули всі: і соціологи, і опитані львів'яни. Чи, може, вона увійшла до рядка "інша партія" - невідомо. 

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.

Це щорічне опитування дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.

Опитування проводилось у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів.

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 63,9%.

Опитування було профінансоване Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

На переконання "Рейтингу" Львів не потрапив до першого десятка міст "задоволених мешканців".

Коментарі(3)

666

07:48 16 квітня 2020 р.

Відповісти

... усі й усюди тільки про карантин та й карантин ... та от нарешті починається традиційна українська забава -- вибори ... Слава Україні ! ...

Педро Потрошенко

22:04 15 квітня 2020 р.

Відповісти

Хєрня а не рейтинг, Слуга народу 2 місце, аякжеш

666

07:54 16 квітня 2020 р.

Відповісти

... погоджуюсь ... бо як можна було 32% ставити на останнє місце , а перше місце надати за 18% ? ...

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу