У Львові вшановують військовослужбовців ЗСУ (відео)

19:39 6 грудня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

У Національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася урочиста академія.

«У Львові вшановують військовослужбовців Українського війська, які не шкодуючи життя боронять східні рубежі від російської агресії», – повідомили сьогодні, 6 грудня, в міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці:

«Напередодні професійного свята для особового складу військових частин та установ, родин військових та волонтерів відбулася урочиста академія у стінах Львівського Національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Героїв сучасності щирими словами вітали представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські діячі та знані майстри пісенної творчості.

Вшанування розпочалося з хвилини мовчання за тими, хто не повернувся із бойового завдання захищаючи незалежність та територіальну цілісність наших східних кордонів, спільного виконання усіма присутніми Державного Гімну України. Щемливим для глядачів видався перегляду документальної стрічки «Побратими», адже в ній йшлося не лише про новітню історію українського війська, а й про звичайних, рядових військових, які поділитися своїми враженнями від дій чужинців та бойовими й життєвими перипетіями під час перебування в зоні Антитерористичної операції.

У своєму зверненні до присутніх начальник гарнізону й начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук, подякував військовослужбовцям за гідне Військової присяги виконання посадових обов’язків, а також привітав присутніх представників волонтерських організацій з Міжнародним днем волонтера. Дослівно ж він зазначив: «Сьогодні в світі віддають належне волонтерам й волонтерських за їхню діяльність. Я також приєднуюсь до усіх привітань на їхню адресу, а також дякую нашим українським за колосальну підтримку й допомогу. Без вас Українському війську було б вкрай сутужно стримувати агресивні дії ворога та здобувати перемоги. Дякую вам за все».

За вірність Військовій присязі, особисту мужність і високий професіоналізм, виявленні під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди свята, кращих військовослужбовців та представників громадських організацій було відзначено державними нагородами, відзнаками, грамотами. Міський голова Львова Андрій Садовий у своєму виступі зазначив, що сьогодні ми дійсно бачимо народження нашої армії. Він нагородив пам’ятними монетами групу старших офіцерів та військовослужбовців військової служби за контрактом. Також відбувся святковий концерт.

Сьогодні, 6 грудня, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, Національної академії сухопутних військ вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Алеї Слави та Пам’ятних Знаків військових частин і установ Львівського гарнізону.

Позатим на полях почесних поховань № 67, 76 історико-культурного музею-заповідника «Личаківський цвинтар» керівники Львівщини та керівний склад гарнізону віддали шану, поклали квіти та запалили лампадки на могилах загиблих військовослужбовців в зоні Антитерористичної операції. Опісля відбулася святкова літургія в гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України та відвідування поранених у зоні АТО бійців, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону».

Про це повідомили сьогодні, 6 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

«Військовослужбовці Національної академії сухопутних військ взяли участь у заходах з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України», – повідомили сьогодні, 6 грудня, у вищому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Розпочалися вони урочистими зборами напередодні свята у клубі навчального закладу.

Привітав усіх присутніх перший заступник начальника Академії полковник Олександр Сивак. У своєму слові він подякував усім, хто має відношення до збройних сил і наголосив на тому великому вкладі, який робить Академія у розвиток вітчизняного війська.

«Перед усіма стоїть важке завдання підготувати справжнього офіцера, професіонала, який буде готовий діяти у будь-який час і у будь-яких умовах, – зазначив полковник у вітальному слові. – Яскравим підтвердженням правильного шляху є велика кількість випускників навчального закладу, які показали приклади мужності, героїзму та відданості своїй державі, поклавши на вівтар служіння Батьківщині своє здоров’я та життя у боях на сході держави».

Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих військовослужбовців у зоні АТО. Під час зібрання полковник Олександр Сивак вручив відзнаки та нагороди Міністра оборони, начальника Генерального штабу, командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, начальника Академії офіцерам, курсантам та працівникам ЗС України. Окрім того, низка офіцерів отримали чергові військові звання.

Продовжилися збори святковим концертом за участю відомого львівського співака Назара Савка, музичної студії «Джерело», співачки Оксани Мухи, а також вокальної та хореографічної групи військового оркестру Академії. Також напередодні професійного свята для особового складу військових частин та установ, родин військових та волонтерів відбулася урочиста академія у стінах Львівського Національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Героїв сучасності щирими словами вітали представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські діячі та знані майстри пісенної творчості. Бойові дії, що сплюндрували мирне та подвижницьке життя українського народу, розірвали мирне небо смертоносними «градами» на довгі роки вписали свої пункти у святкові сценарії.

Як і минулого року, вшанування розпочалося з хвилини мовчання за тими, хто не повернувся із бойового завдання, захищаючи незалежність та територіальну цілісність наших східних кордонів, і спільного виконання усіма присутніми Державного Гімну України. Щемливим для глядачів видався перегляд документальної стрічки «Побратими», адже там йшлося не лише про новітню історію українського війська, а й про звичайних рядових військових, які поділилися своїми враженнями від дій чужинців, бойовими і життєвими перипетіями під час перебування в зоні Антитерористичної операції.

У своєму зверненні до присутніх начальник гарнізону – начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував військовослужбовцям за гідне виконання Військової присяги і нагородив волонтерів Львівського гарнізону. Дослівно ж він зазначив: «Сьогодні у світі віддають належне волонтерам й волонтерським організаціям за їхню діяльність. Я також приєднуюсь до усіх привітань на їхню адресу, а також дякую нашому народу за колосальну підтримку й допомогу. Без вас Українському війську було б вкрай важко стримувати агресивні дії ворога та здобувати перемоги. Дякую вам за все».

За вірність Військовій присязі, особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди свята кращих військовослужбовців та представників громадських організацій було відзначено державними нагородами, відзнаками і грамотами. Зокрема, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка нагородив групу військовослужбовців почесними грамотами та вручив орден «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня старшому лейтенанту Глібу Катмакову, орден «За мужність» ІІІ ступеня солдату Валерію Матюшину, старшому солдату Ярославу Васюті, капітану Володимиру Кияну – посмертно, орден «Данила Галицького» Олегу Дідіченку, а медаль «Захиснику Вітчизни» – курсантам Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Артему Кирнику, Івану Головку та Володимиру Карпенку. Наручними годинниками від голови облдержадміністрації були нагороджені полковник Андрій Ковальчук, старший сержант Олександр Зозулинець, Богдан Зелінський, сержант Василь Худзік, солдат Валерій Іванов.

Натомість міський голова Андрій Садовий у своєму виступі зазначив, що бачить перед собою людей, які заслуговують найвищої довіри. Він також підкреслив: «Сьогоднішній день є особливий. Ми багато років святкували День Збройних Сил – паради, красномовні слова, але це було якось… нечесно, несправедливо.. Ніхто не береться давати аналіз ситуації, що було би у нашій державі зараз, якщо би у перші дні агресії небайдужі українці, волонтери не взялися постачати усе необхідне нашому війську. Якщо би ті, хто вміє тримати зброю, не пішли в лави Збройних Сил, у добровольчі батальйони. Сьогодні ми дійсно бачимо народження нашої армії».

По завершенні свого виступу він нагородив пам’ятними монетами групу старших офіцерів та військовослужбовців військової служби за контрактом. Опісля усіх вітальних теплих слів «офіційної частини» відбувся святковий концерт. Своїми талантами та душевною енергетикою поділилися викладач, автор та виконавець, лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів капітан Іван Шерстюк, юна співачка Маша Манцурова, добре відома широкому загалу українців Ліля Ваврін, дитячий театр танцю «Левеня» 58-го Будинку офіцерів, співачка і волонтер Софія Федина, гурти «Мері» та «Антитіла», співачка Андріана та «Золотий голос» України Ніна Матвієнко.

Сьогодні, 6 грудня, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, випускники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Алеї Слави випускників навчального закладу. На полях почесних поховань №67, 76 історико-культурного музею-заповідника «Личаківський цвинтар» керівники Львівщини та керівний склад гарнізону віддали шану, поклали квіти та запалили лампадки на могилах загиблих військовослужбовців в зоні Антитерористичної операції. Опісля відбулася святкова літургія в гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла з нагоди 24-ї річниці Дня Збройних сил України, а також відвідування поранених бійців у зоні АТО, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону».

Про це повідомили сьогодні, 6 грудня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

21:58 29 жовтня 2020 р.

У другий тур виборів мера Львова виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, - ТВК

Міська територіальна виборча комісія оголосила результати першого туру виборів мера Львова. У другий тур виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, розрив між якими перевищив 20 тис. голосів.

Рубрика: Політика

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

13:24 29 жовтня 2020 р.

Олег Синютка запропонував 12 програмних принципів формування влади Львівської ОТГ

Народний депутат від «ЄС», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка заявив, що перемога "ЄС" на виборах у Львівській області накладає на партію особливу відповідальність, особливо під час пандемії коронавірусу та глибокої економічної кризи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу