У Львові влада не визнає рішення адмінсуду у Києві про незаконність включення Малехова до Львівської МТГ (відео)

17:28 14 липня 2021 р.

Тому що воно не має механізмів для виконання і суперечить волевиявленню мешканців, що взяли участь у голосуванні під час виборів до Львівської міської ради, заявили у Ратуші.

За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, рішення суду апеляційної інстанції у справі щодо визнання незаконним включення Малехова до Львівської міської територіальної громади не має механізмів для виконання та суперечить волевиявленню мешканців, що взяли участь у голосуванні під час виборів до Львівської міської ради.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Дійсно є таке рішення суду. Апеляційна інстанція розглядала позов, який ще свого часу подавала Малехівська сільська рада. На наше превелике здивування, це рішення говорить про те, що нібито були порушення при формуванні перспективного плану, визначенні територій і центрів громад. Відповідачем у справі були Львівська обласна державна адміністрація і Кабінет Міністрів України.

Ми спокійно ставимось до подібних рішень, тому що, як на мене, це проста формальність, і це рішення за замовчуванням не має механізмів для виконання. Хочу заспокоїти мешканців села Малехів. Вони, зокрема, своєю участю у виборах до Львівської міської ради погодили створення Львівської об’єднаної громади. Зараз працюють виконавчі органи міста, офіси громад, у рамках департаменту міської агломерації, тому все буде гаразд. Послуги в Малехові будуть і надалі надаватись мешканцям, інфраструктурні проєкти реалізовуватимуться», - зазначив Любомир Зубач.

Заступник міського голови з містобудування наголошує, що жодне рішення не повинне ставити під сумнів волевиявлення мешканців, які взяли участь у виборах до Львівської міської ради. До того ж, на останньому засіданні сесії ЛМР вже було затверджено передавальний акт Малехівської сільради.

«Якщо Львівська обласна адміністрація буде подавати касацію, я впевнений, що Верховний Суд прийме інше рішення та поставить крапку у цьому питанні. Але навіть якщо Верховний суд не змінить відповідного рішення, то все одно це нічого не змінює. По-перше, вже відбулися вибори. Не можна скасувати те, що вже відбулось. Тобто за результатами розпорядження Кабінету Міністрів вже відбулись певні дії, які потягнули за собою правові наслідки. Ми жодною скасованою постановою чи розпорядженням Кабміну не можемо поставити під сумнів волевиявлення людей, які взяли участь у цих виборах.

Тому я ще раз хочу наголосити: так, рішення є, але його виконанню немає насправді жодного способу, з точки зору реорганізації і ліквідації Малехівської сільської ради. Вже майже всі процедури завершились. До того ж, на останній сесії Львівської міської ради був затверджений передавальний акт Малехівської сільради», - акцентував посадовець.

Він також зазначив, що ідентичний позов подавало село Гряда, однак суд відмовив у його задоволенні.

Нагадаємо, раніше було прийняте рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо визнання незаконним включення Малехова до Львівської міської територіальної громади.


Відео:

dailylviv.com

До теми

12:21 4 грудня 2021 р.

Відзначення 30-ї річниці ЗСУ за участю Володимира Зеленського: у Львові перекриють дві вулиці

У понеділок, 6 грудня о 17:50 годині у Львові на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться телеміст з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України за участю Президента України Володимира Зеленського.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу