У Львові відзначили 20-ту річницю Конституції України (відео, оновлено)

16:15 28 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулося громадське віче.

«У вівторок, 28 червня, на Львівщині відзначили 20-ту річницю Конституції України – повідомили сьогодні, 28 червня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Урочисті заходи, присвячені визначній даті, зібрали представників громадськості, влади та військовослужбовців. Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив на важливості Основного закону держави: «Згадуючи історію, можемо гордитися тим, що перша Конституція була написана українцем Пилипом Орликом. Однак особливо важливою для нас є  новітня Конституція – без цього закону ми б сьогодні не мали можливості боротися за територіальну цілісність та незалежність. Я дуже б хотів, щоб кожен громадянин України пам’ятав, що в Основному Законі держави записано: «Охороняти і оберігати Батьківщину – священний обов'язок кожного українця». Дуже важливо, щоб саме ці рядки були в серці наших демобілізованих воїнів та тих патріотів, які її захищатимуть у майбутньому».

Урочисті заходи розпочалися біля пам’ятника В′ячеславові Чорноволу покладанням квітів до монумента керівництвом області та представниками громадськості. Також влада та громадськість віддали шану Михайлові Грушевському.

А на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулося громадське віче та мистецька програма за участі відомої львівської співачки Софії Федини, гурту «Тріада» та Галицького академічного хору. Супроводжував захід оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, який виконав Державний гімн України».

Натомість у прес-службі Львівської міськради розповіли у вівторок:

Сьогодні у Львові відбулись урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці Конституції України. Керівництво міста та області, письменники, духовенство, військові та представники громадськості поклали квіти до пам’ятників В′ячеславові Чорноволу, Михайлові Грушевському та Тарасові Шевченкові. Також відбулась спільна молитва та громадське віче.

Заходи розпочались на площі біля пам’ятника В′ячеславові Чорноволу. Після покладання квітів оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного виконав Державний Гімн України.

Опісля усі учасники заходів перейшли від пам’ятника В′ячеславові Чорноволу до пам’ятника Михайлові Грушевському, де також відбулось покладання квітів. Після покладання квітів хор виконав Державний Гімн України.

Від пам’ятника Михайлові Грушевському учасники перейшли до пам’ятника Тарасові Шевченку. Відбулось покладання квітів від влади та громадськості, оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного виконав Державний Гімн України. Опісля відбулось громадське віче та мистецька програма».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу