У Львові відрядили на схід України 50-х правоохоронців і звільнили 32-х, які відмовилися їхати туди

14:50 8 травня 2014 р.


Фото: zaholovok.com.ua

Про це повідомив у четвер на прес-конференції начальник сектору забезпечення масових заходів управління громадської безпеки обласного управління МВС Ігор Гнилюх.

Півсотні працівників міліції Львівщини відбули у службове відрядження на схід України, де вони виконують завдання з охорони громадського правопорядку. Про це повідомив у четвер на прес-конференції начальник сектору забезпечення масових заходів управління громадської безпеки обласного управління МВС Ігор Гнилюх. За його словами, йдеться про працівників патрульно-постової служби та спеціального батальйону міліції. Гладун також зазначив, що це перше відрядження львівських міліціонерів на схід України.

Юрій Гладун поінформував також, що 32бійці спеціального підрозділу міліції Львівщини (колишні беркутівці), які відмовилися виконувати наказ МВС та їхати для охорони громадського порядку на схід України, звільнені з міліції. За його словами, відмову їхати на схід України колишні беркутів ці пояснювали побутовими причинами. «Малі діти, дружина не пускає», – пояснив Гладун.

Про це повідомляє у четвер Західна інформаційна корпорація.

dailylviv.com

До теми

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу