У Львові відрядили на схід України 50-х правоохоронців і звільнили 32-х, які відмовилися їхати туди

14:50 8 травня 2014 р.


Фото: zaholovok.com.ua

Про це повідомив у четвер на прес-конференції начальник сектору забезпечення масових заходів управління громадської безпеки обласного управління МВС Ігор Гнилюх.

Півсотні працівників міліції Львівщини відбули у службове відрядження на схід України, де вони виконують завдання з охорони громадського правопорядку. Про це повідомив у четвер на прес-конференції начальник сектору забезпечення масових заходів управління громадської безпеки обласного управління МВС Ігор Гнилюх. За його словами, йдеться про працівників патрульно-постової служби та спеціального батальйону міліції. Гладун також зазначив, що це перше відрядження львівських міліціонерів на схід України.

Юрій Гладун поінформував також, що 32бійці спеціального підрозділу міліції Львівщини (колишні беркутівці), які відмовилися виконувати наказ МВС та їхати для охорони громадського порядку на схід України, звільнені з міліції. За його словами, відмову їхати на схід України колишні беркутів ці пояснювали побутовими причинами. «Малі діти, дружина не пускає», – пояснив Гладун.

Про це повідомляє у четвер Західна інформаційна корпорація.

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу