У Львові відкрито вакансію директора Антикорупційного бюро

16:51 14 грудня 2015 р.


Фото: sebweo.com

Національне антикорупційне бюро оголосило конкурс на обрання директорів свого львівського та одеського територіальних управлінь.

Відповідні розпорядження директора Бюро Артема Ситника (№427-р і №428-р від 11 грудня) оприлюднено у понеділок на сайті НАБУ, інформує Українська правда.
Повноваження директора Львівського теруправління Національного антикорупційного бюро будуть поширюватися на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області.

Повноваження директора Одеського територіального управління НАБУ поширюються на Одеську, Херсонську,Миколаївську, Кіровоградську області.

Документи для участі у конкурсі слід надсилати впродовж наступних 15 днів на адресу: 03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа.

Кандидати складатимуть кваліфікаційний іспит (тестування) та пройдуть співбесіду.

Згідно з законом "Про Національне антикорупційне бюро України", особа не може бути призначена на посаду в цю установу, зокрема, якщо вона: має судимість; позбавлена судом права обіймати певні посади чи займатися діяльністю, пов'язаною з виконанням функцій держави; не пройшла спеціальну перевірку; підпадає під закон "Про очищення влади"; не подала декларацію про доходи чи подала в ній неправдиві данні.

Також не візьмуть у НАБУ тих, хто впродовж останніх 5 років працював у підрозділах із боротьби з корупцією в органах прокуратури, МВС, Податкової міліції, СБУ, Військової служби правопорядку у ЗСУ та митних органах.

dailylviv.com

До теми

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу