У Львові відкрито Почесне консульство Республіки Болгарія

20:21 5 вересня 2014 р.

Сьогодні, 5 вересня, напередодні національного свята – Дня об’єднання Болгарії (6 вересня), у Львові на вулиці Крушельницької, 2 (парк ім. І. Франка) відбулося урочисте відкриття Почесного консульства Республіка Болгарія.

Про це інформує прес-соужба ЛОР.

Керувати цією консульською установою доручено Вікторові Нотевському. Він власне розповів, що Почесне консульство обслуговуватиме жителів Львівської, Тернопільської та Закарпатської областей.   

Перше Почесне консульство Республіки Болгарія було відкрито 10 років тому у Запоріжжі. Також консульство діє і в Одесі. У Києві ж розташоване Посольство Республіки Болгарія в Україні.

«Діяльність цього консульства матиме неминучі наслідки поглиблення українсько-болгарської співпраці, а також свідчитиме, що Україна на правильному і незворотному курсі до Європи», – наголосив Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Болгарія в Україні Красимір Мінчев.
Зі свого боку голова Львівської обласної ради Ярослав Качмарик сказав, що тепер Болгарія стала ще ближчою до України і до Львова, зокрема. «Ми налаштовані на економічну співпрацю, в тому числі – на міжнародному рівні. Болгарія має позитивне сальдо торговельного балансу, а Львівщина – прекрасний економічний потенціал. Тому будемо дуже раді, якщо наш потенціал затребує і використовуватиме Республіка Болгарія», – зазначив Ярослав Качмарик.dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу