У Львові відкрили представництво консультантів ЄС (оновлено)

18:54 9 липня 2016 р.

  • 0


Фото: euam-ukraine.eu

Голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський заявив: «Наші головні партнери у Львові – це поліція та прокуратора».

«У Львові у п'ятницю запрацювало представництво Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки (EUAM), яка офіційно розпочала свою роботу в Україні в грудні 2014 року», – йдеться у повідомленні на сайті «EUAM».

Зокрема, повідомляється, що сьогодні голова Консультативної місії Кястутіс Ланчінскас представив команду львівського регіонального представництва «EUAM» журналістам та партнерам місії. Офіційний захід відкрив Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, який заявив: «Ділитися кращими європейськими практиками є основою діяльності місії у регіоні. Наше завдання: консультувати, тренувати та надавати обладнання. Наші головні партнери у Львові – це поліція та прокуратора». 

Голова представництва ЄС в Україні розповів також, що минулого тижня місія провела семінар для прокурорів щодо підвищення ефективності співпраці між поліцією та прокуратурою з розслідування кримінальних справ та відмивання коштів. Ян Томбінський додав: «Також ми надаємо підтримку правоохоронним органам задля вдосконалення їхніх стратегічних комунікацій. Ми сподіваємося на поглиблення співпраці з нашими партнерами у Львівській області. Я переконаний, що разом ми зможемо добитися значних успіхів у впровадженні реформ».

Також Кястутіс Ланчінскас окреслив план діяльності своїх колег у Львові. Зокрема – розповів про масштабну програму тренінгів із взаємодії поліції з громадою («community policing»), метою якої є зміцнення співпраці правоохоронців з місцевими мешканцями.  Консультативна місія ЄС надає консультації, тренінги та обладнання з метою підтримки реформування правоохоронних та судових органів України таких як Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція,  Генеральна прокуратура, Служба безпеки України, Національне антикорупційне бюро. Про це повідомили сьогодні, 8 липня, на сайті «EUAM».

Натомість у прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції розповіли:

«8 липня, під час брифінгу Голова Консультативної місії ЄС в Україні Кястус Ланчінскас представив команду львівського регіонального представництва місії партнерам та журналістам. Серед запрошених були присутні Голова представництва ЄС в Україні ЯнТомбінський, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія, голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка, перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин, мер Львова Андрій Садовий та інші.

Пан Томбінський у вступному слові зазначив: «Спільні напрацювання місії ЄС та поліції Львівщини вже розповсюджується по Україні, зокрема це стосується Самбірського експерименту. Схема, за якою працюють групи реагування поліції у Львівській області була запроваджена на базі Самбірського відділу поліції, далі вона запрацювала у Київській області та у Харкові і невдовзі цей досвід роботи відділів поліції буде запроваджений у інших областях України – це наш спільний вагомий здобуток».

Пан Ланчінскас підкреслив: «Основною діяльністю місії в Україні є поширення кращих європейських практик для реформування сектору цивільної безпеки. Львів є одним з двох таких центрів місії в Україні, ще один – у Харкові. Це є саме ті центри, звідки реформування сектору безпеки, у який входить у першу чергу поліція, а також інші правоохоронні структури, буде розповсюджуватись в межах всієї держави».

Дмитро Загарія, своєю чергою, підкреслив: «Завдяки співпраці з місією вдалось напрацювати цікавий досвід, який високо оцінили громадяни. Працівники місії проводили тренінги для поліцейських Львівщини, ми спільно розробляли нові підходи до організації роботи відділів поліції і це дало свої результати – довіра людей до поліції зросла, час реагування на повідомлення мешканців зменшився і цей досвід був врахований у реформуванні української поліції. Тому ми дуже вдячні працівникам місії за плідну співпрацю, допомогу, а також розраховуємо поглиблювати наше співробітництво».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

Останні новини

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

На 105-ти ринках Львівщини склали акти щодо усунення недоліків

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу