У Львові відкрили почесне консульство Молдови

16:20 21 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 21 вересня, на вулиці Євгена Коновальця, 54 у Львові відбулася урочиста церемонія відкриття почесного консульство Республіки Молдова.

Про це повідомили сьогодні, 21 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Церемонія відкриття консульства розпочалась з виконання Державного Гімну України і Державного Гімну Молдови, після чого відбулось урочисте перерізання стрічки. Приміщення оглянули заступник міського голови Львова, представники влади області, посол Республіки Молдова в Україні, почесний консул Республіки Молдова у Львові, представник МЗС України у Львові.
Надзвичайний і повноважний посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан зазначив під час урочистої церемонії: «Я хотів б подякувати владі місті й області, МЗС України за те, що підтримали пропозицію Республіки Молдова. Я впевнений, що з відкриттям Почесного Консульства наші стосунки будуть ще кращими і міцнішими. Сьогодні дуже важлива подія. Я впевнений, що у нас активізуються торгово-економічні, культурні і гуманітарні відносини. На наступний рік ми вже плануємо проведення бізнес-форуму у Львові».
Натомість почесний консул Республіки Молдова у Львові Володимир Губицький розповів: «Сьогодні ми урочисто відкрили почесне консульство Республіки Молдова у Львові. На Львівщині працює близько 50-ти підприємств, які мають економічні контакти з Молдовою і з відкриттям почесного консульства ці зв’язки посилюватимуться. Почесне консульство – це структура невелика, тут працює Почесний Консул і його помічник. Наші головні функції – це налагодження культурних, економічних, торгівельних зв’язків між західною Україною і Молдовою».

Про це поінформували сьогодні, 21 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:21 28 січня 2022 р.

На дев'ятому році російсько-української війни у Львові приймають Програму національного спротиву

Міський голова Андрій Садовий у відеозверненні розповів, якими навиками мають володіти львів’яни в сьогоднішніх умовах, а також закликав керівників інших українських громад гуртуватись та долучатись до спільної з державою праці над стратегією національного спротиву.

Рубрика: Політика

12:46 28 січня 2022 р.

На Яворівському полігоні розпочалися стрільби з з британської протитанкової системи NLAW (відео)

Сьогодні, 28 січня, на Яворівському полігоні проходять бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Рубрика: Політика

12:30 28 січня 2022 р.

У Львові підготували план дій на випадок повномасштабного військового вторгнення Росії

У мерії Львова підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу