У Львові відбулося 22 засідання спільної робочої групи Україна-НАТО

16:50 2 червня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ визначили пріоритети оборонно-технічного співробітництва.

«У Львові, на базі Національної академії сухопутних військ, відбулось 22 засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО)», – повідомили сьогодні, 2 червня, у вищому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Метою цього міжнародного заходу, який, до речі, вперше відбувався не у столиці, було підбиття підсумків виконання заходів оборонно-технічного співробітництва Україна-НАТО, визначення пріоритетів співпраці та основних завдань на друге півріччя 2016 та 2017 рік. Делегацію НАТО очолював помічник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Патрік Оруа, українську делегацію – перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський.

Іноземних та вітчизняних гостей на плацу видового навчального закладу зустрів начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Із учасниками засідання також зустрівся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Згодом, після зустрічі у вузькому колі, учасники семінару обговорили питання щодо Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року, заходи у рамках Трастового фонду НАТО з реформування системи логістики та стандартизації, реалізації програми модернізації системи зв’язку та автоматизації управління військами, розвитку національної оборонної промисловості тощо. Також під час засідання, його учасники мали змогу ознайомитися із презентаціями щодо безпеки повітряного простору, розвитку співробітництва у рамках робочих груп Конференції національних директорів з озброєння НАТО та обговорити їх.

Окрім цього, вони заслухали доповідь щодо попередніх результатів дослідження «Протидія гібридній війні». Наприкінці зустрічі учасники схвалили Положення про діяльність СРГО та оновленої версії Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва, які будуть підписані незабаром на саміті НАТО у Варшаві.

Згодом, після короткого ознайомлення із навчально-матеріальною базою Національної академії сухопутних військ, учасники зустрічі відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки. Тут їм було представлено презентацію щодо протидії саморобним вибуховим пристроям (СВП) і показано зразки СВП, з якими стикаються українські військовослужбовці в зоні проведення антитерористичної операції. Крім того, гостям продемонстрували дії підрозділу на марші при застосуванні противником саморобних вибухових пристроїв».

Про це повідомили сьогодні, 2 червня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж про те, про що розповіли.

dailylviv.com

До теми

22:39 12 квітня 2021 р.

Національну академію сухопутних військ у Львові відвідала делегація Збройних сил Канади

До Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація ЗС Канади на чолі з нещодавно призначеною командиркою канадської тренувальної місії в Україні ЮНІФАЄР підполковником Мелані Лейк.

Рубрика: Політика

17:54 12 квітня 2021 р.

Влада Росії погрожує знищенням України-держави і воєнними трибуналами та розстрілами від імені окупаційного режиму

Український політолог Максим Розумний нагадав про 12 рис путінської Росії, яка через агресію проти України погрожує цивілізованому світові.

Рубрика: Політика

17:27 12 квітня 2021 р.

Телеканал Sky News показав відео з масштабним табором російських військ біля кордонів України

У мережі з'явилося відео з масштабним табором російських військ біля України. Цей табір дислокований майже в двох сотнях кілометрів від державного кордону.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу