У Львові відбулася піша хода з 150-тиметровим Державним Прапором України

15:20 23 жовтня 2016 р.


Фото: zaxid.net

В облдержадміністрації розпочався форум національно-культурних товариств.

Як повідомили сьогодні, 23 жовтня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, у неділю, 23 жовтня, у Львові відбувається форум національно-культурних товариств Львівщини «25 років разом у незалежній Україні», присвячений 25-й річниці Незалежності. У рамках його програми відбувся тематичний «круглий стіл» за участі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, директора департаменту у справах релігій та національностей міністерства культури України Андрія Юраша, представників дипломатичних представництв, національно-культурних товариств Львівщини та експертів з питань етнонаціональної політики.

У вітальному слові голова ЛОДА Олег Синютка зауважив: «Сьогоднішній форум – має стати доброю точкою відліку публічної співпраці. На моє глибоке переконання, жодна нація, жодне товариство, яке об’єднало людей того чи іншого походження – мешканців Львівщини, не мають відчувати жодного дискомфорту. Бо всі ми є громадянами України і однаково переживаємо за долю нашої держави».

Відтак, очільник області закликав національно-культурні товариства Львівщини надавати пропозиції щодо реалізації спільних проектів та сигналізувати владі, у разі появи якихось проблем. А директор департаменту у справах релігій та національностей міністерства культури України Андрій Юраша назвав, у своєму виступігарною ідеєю створення Будинку національних культур на Львівщині. Учасники заходу також обговорили різні аспекти взаємодії, комунікації, обміну культурним надбанням та підписали відповідний меморандум задля консолідації українського суспільства.

Після «круглого столу» відбулася піша хода з 150-тиметровим Державним Прапором України до пам’ятника Тарасові Шевченку на проспекті Свободи, де відбудеться концертна програма за участі самодіяльних художньо-мистецьких колективів національно-культурних товариств Львівщини. Сьогодні на Львівщині проживають представники близько 100 національностей, зареєстровано 57 обласних і місцевих національно-культурних товариств.

dailylviv.com

До теми

17:00 26 листопада 2020 р.

У Львові розповіли, як профспілкам і аграріям боротися з фасадною демократією за майно і землю

Уряд вважає, що у XXI столітті роль профспілкових організацій є вичерпаною. У Конгресі українських громад «Заради майбутнього» з такою позицією не погоджуються.

Рубрика: Політика

14:27 26 листопада 2020 р.

Голова ЛОДА і голова Львівської облради знімають маски

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький гостро відповів голові Львівської облради Олександру Ганущину щодо "гарних хлопців і дівчат" та "проросійських цінностей".

Рубрика: Політика

13:27 26 листопада 2020 р.

Синютка і Ганущин з ЄС розпочинають коаліційну боротьбу за посаду голови Львівської обласної ради

У голови Львівської територіальної організації "Європейська солідарність" народного депутата Олега Синютки і ще чинного голови облради-однопартійця Олександра Ганущина невипадково є різні погляди на депутатську більшість у новообраній Львівській облраді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу