У Львові відбудеться сесія обласної ради

09:48 12 березня 2019 р.

  • 0
  • 537


Фото: lvivoblrada.gov.ua

На XIX черговій сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 12 березня, депутати розглянуть близько 60 питань.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «У порядку денному сесії – внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету Львівської області на 2019 рік, призначення директорів низки комунальних закладів, голосування щодо погоджень на отримання спеціальних дозволів на користування надрами, звернення та заяви депутатів тощо».

Голова облради Олександр Ганущин зазначив: «Це, мабуть, буде не одне пленарне засідання, оскільки питання є складні і потребують ретельного обговорення. Першими ми традиційно розглянемо бюджетні питання, кадрові призначення. Також зареєстровано проект рішення про внесення змін до рішення обласної ради «Про затвердження «Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки». Сподіваюсь на конструктивну та плідну роботу депутатів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:24 21 березня 2019 р.

Українці найменше довіряють владі

Українці мають найнижчий рівень довіри до уряду у світі – лише дев'ять відсотків жителів країни довіряють владі. Про це йдеться у дослідженні міжнародної асоціації Gallup, опублікованому в четвер, 21 березня. Це набагато нижче середнього рівня довіри до уряду в пострадянських країнах, де він складає 48 відсотків, а також у середнього показника в світу (56 відсотків) у 2018 році.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 363

16:20 21 березня 2019 р.

У Польщі не запросили президента РФ на 80-річчя початку війни

У Варшаві відзначатимуть 1 вересня 80-річчя початку Другої світової війни в колі дружніх країн, які дотримуються міжнародного права і поважають суверенітет і територіальну цілісність інших держав.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 366

20:56 20 березня 2019 р.

Експерти у Львові порахували ціну голосу виборця

Фактами про підкуп виборців найбільш маніпулюють штаби тих кандидатів, які не проходять у другий тур виборів Президента. Їхня мета – поставити під сумнів чистоту виборчого процесу загалом та знівелювати потенційну перемогу свого опонента.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 714

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу