У Львові відбудеться акція підтримки політв’язнів

11:10 11 червня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Кримськотатарська громада Львова запрошує у вівторок, 11 червня, на публічну масову акцію на підтримку українських політв’язнів, яких незаконно утримує Російська Федерація.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «В акції підтримки політв’язнів візьмуть участь представники органів місцевої влади і громадських організацій, відомі громадські діячі, а також львів’яни з різних культурно-національних об’єднань. Місце проведення – площа перед пам’ятником Тарасові Шевченку на проспекті Свободи. Початок = о 16.30».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика

10:19 5 червня 2020 р.

Профспілки у Львові звинувачують владу в порушенні Конституції і міжнародних угод

Сьогодні, 5 червня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Знищення профспілок в Україні: законопроєкт №2681 ліквідує право працівника на захист від роботодавця і порушує Конституцію та зобов’язання України за міжнародними договорами".

Рубрика: Політика