У Львові урочисто демобілізували 158-х десантників 80-ї бригади

16:20 9 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Після урочистого шикування демобілізовані бійці сфотографувались біля розгорнутого бойового прапора бригади та пам’ятного знаку полеглим побратимам.

У середу, 9 вересня, в урочистій обстановці були демобілізовані після року служби у найгарячіших точках АТО 158 військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України. На стройовому плацу бригади відбулась церемонія прощання із бойовим прапором військової частини.

Тимчасовий виконувач обов’язків командира 80-ї бригади, полковник Володимир Шворак, заявив демобілізованим: «На нашому бойовому прапорі є відзнака – стрічка «За мужність та відвагу», яку разом із новим бойовим прапором вручив у Києві Президент України. У тому, що наша військова частина відзначена цією високою нагородою є, беззаперечно, ваша заслуга. Ви із честю виконували бойові завдання на Сході України, власним потом і кров’ю, а дехто й своїм життям підтвердив високе звання українського воїна-десантника. Командування бригади щиро дякує вам за службу. Пишаюсь, що цей рік ми стояли в одній лаві із вами!».

Після урочистого шикування демобілізовані бійці сфотографувались біля розгорнутого бойового прапора бригади та пам’ятного знаку полеглим побратимам. А військовослужбовець 1-го батальйону, старший сержант Ігор Синяк, запевнив: «Продовжуватимемо службу у військовому резерві. А як Батьківщина покличе, знову встанемо до військових лав. 

За його словами, за той рік, що він провів у війську, відбулося багато змін. Ігор Синяк розповів: «Якщо торік фактично уся логістика, обмундирування та харчування бійців відбувалися за рахунок волонтерської допомоги, то зараз більшість питань вирішується державною і Міноборони. Іти на «дембель» не хочеться. Більшість бійців моєї хвилі мобілізації в нашій роті – добровольці. Ми мотивовані і упевнені в нашій перемозі. Трохи непокоїть те, що зараз до війська українці йдуть вже не так охоче, як це робили ми. Але, сподіваюсь, патріотичний дух і упевненість в наших співвітчизниках не згасне й вони продовжать нашу почесну справу із захисту Батьківщини від озброєного агресора».

Про це повідомили сьогодні, 9 вересня, в прес-службі міністерства оборони.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу