У Львові цікавилися реформуванням правоохоронних структур консультанти з ЄС

10:28 2 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Координатор регіонального представництва консультативної місії Євросоюзу Матс Люнгвальд наголосив у Львові: «Хотілося б, щоб процес реформування правоохоронних органів пройшов якнайшвидше».

«На Львівщину прибули представники консультативної місії Європейського Союзу», –  повідомили сьогодні, 2 червня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли подробиці:

«Питання реформування правоохоронних структур в Україні і на Львівщині, зокрема, обговорили під час зустрічі перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин з координатором регіонального представництва консультативної місії ЄС у Львові Матсом Люнгвальдом. Парасковія Дворянин висловила сподівання, що у червні-липні цього року у Львові відкриється представництво консультативної місії ЄС.

«Ті консультації, які надає місія вкрай необхідні сьогодні Львівщині, – підкреслила перший заступник голови Львівської обласної ради. – Я дуже хочу, щоб такі ж реформи як з національною поліцією відбулися у прокуратурі, судах, митниці. Щоб ті структури, які відповідають за безпеку громадян були не структурами розправи, а структурами, які дбають про безпеку громадян».

За її словами, дуже цікавою і корисною для місії була б співпраця з вищими навчальними закладами області, які готують майбутніх поліцейський, юристів, представників прокуратури. Парасковія Дворянин зазначила також: «Саме молоді люди в правоохоронних органах зможуть витіснити корупцію та стереотип, що ми не здатні щось змінити, з цих структур. Нам потрібно мотивувати їх до роботи. Окрім того, важливо, щоб поліцейські, представники прокуратури чи судів навчилися спілкуватися через засоби масової інформації. Освіта, комунікація з медіа та етика поведінки – це ті напрямки, над якими нам потрібно працювати».

Своєю чергою, координатор регіонального представництва консультативної місії Європейського Союзу у Львові Матс Люнгвальд наголосив: «Звичайно хотілося б, щоб процес реформування правоохоронних органів пройшов якнайшвидше, однак це потребує часу та чималих зусиль. Дуже важливо, щоб громада разом з поліцією визначили пріоритети, над якими вони зможуть спільно працювати, щоб в подальшому отримати відчутні результати. У вас є досвід, коли мешканці долучалися і допомагали правоохоронцям у забезпеченні порядку та безпеки у Львівській області. Освіта та комунікація через медіа теж мають стати невід’ємними складовими цього процесу».

Він також повідомив, що представники їх місії мають намір ознайомитися з експериментом у місті Самборі, окрім того планують відвідати кілька відділків поліції в інших районах області. Матс Люнгвальд резюмував: «Довіра населення до правоохоронних органів – це дуже важливо».

dailylviv.com

До теми

22:39 12 квітня 2021 р.

Національну академію сухопутних військ у Львові відвідала делегація Збройних сил Канади

До Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація ЗС Канади на чолі з нещодавно призначеною командиркою канадської тренувальної місії в Україні ЮНІФАЄР підполковником Мелані Лейк.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу