У Львові тривають пікети крамниць «регіонів» (відео)

12:54 6 січня 2014 р.


Фото: facebook.com/groups/264692070355033/

Ці акції не припинятимуться – до них повсякчас долучаються їх нові учасники.

Активісти львівського Євромайдану провели ще один масовий захід в рамках Всеукраїнської акції «Бойкот бізнесу ПР». На цей раз мирні інформаційні пікети відбулися біля магазинів мережі «Барком» (ТМ «Родинна ковбаска»), яка належить міському провіднику «регіоналів» Олегу Барану.

Загалом обійшлось без ексцесів. Волонтери подекуди одягалися у шати героїв вертепу.

Поблизу Привокзального ринку свої «фе» бізнесу регіонів висловив Цар Ірод. Лише в одному з 29-ти пікетованих магазинів продавці грозили викликати міліцію.

Найяскравішим епізодом стало прибуття до пікетчиків рідного батька головного львівського регіонала. Гречний пан вгостив волонтерів кавою з канапками і запевнив, що вихід його сина з лав регіоналів – питання часу.

Акції бойкоту не припинятимуться – до них повсякчас долучаються їх нові учасники. Більше інформації з цього приводу – на сторінці «Економічний бойкот регіоналів. Львів» у мережі «Facebook». Про це повідомляє сьогодні, 6 січня, «Maidan.org.ua».

Як інформував «ЩЛ», у Львові закликали ігнорувати продукцію підприємств «регіоналів», зокрема – «Родинної ковбаски» та «Епіцентру», а їх власників – скласти партквитки, й хоч ті твердять, що не банкрутують через бойкот, у Львові пікетують крамниці голови міської орагнізації «ПР» Олега Барана, на пікет біля однієї з них відреагував батько цього «регіонала», а голова Спілки українців у Португалії запевнив соратників Януковича: «Відтепер ми розпочнемо легальну перевірку реєстрів прав власності на нерухомість та бізнес структур, пов’язаних з вашими іменами у країнах нашого проживання».


Відео: Бойкот Партії Регіонів

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу