У Львові триває акція «Гривня для армії»

18:12 25 листопада 2014 р.


Фото: kumpelgroup.com

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, За час проведення акції «Гривня для армії» вже зібрано майже 40 тисяч гривень, які пішли на медичне забезпечення, психологічний та духовний поствоєнний супровід, реабілітацію військових, підтримку їхніх родин.

У прес-службі міської ради нагадали сьогодні, 25 листопада, «Щоденному Львову», що в нашому місті триває акція «Гривня для армії». У повідомленні також конкретизують:

«За час проведення акції вже було зібрано майже 40 тисяч гривень, які пішли на медичне забезпечення, психологічний та духовний поствоєнний супровід, реабілітацію військових, підтримку їхніх родин. Ініціювали програму Львівський Туристичний Альянс, спільно з Благодійною організацією «Фундація духовного відродження» Української Греко-Католицької Церкви.

Із кожного чеку туристичних закладів здійснюється збір в розмірі 1 гривні. Від старту кампанії (20 серпня 2014 року) і до 30 жовтня включно було зібрано 38 417,11 грн, які долучили до загальних доходжень «Фундації духовного відродження» та використали в рамках іншої програми Фундації «Люди для військових», що покликана надати соціальну (медичне забезпечення, психологічна реабілітація, післявоєнна підтримка) допомогу військовим та добровольцям, що перебувають в гарячих точках на Сході України.

Так, кошти передусім пішли на такі потреби:

1.Медичне устаткування та медикаменти

2.Проведення медично-тактичного навчання для військових

3.Створення центру психологічної підтримки та роботи з алкозалежними (пріоритет - військові та їхні рідні)

4.Програму підтримки по лікуванню та протезуванню військових АТО з Львівщини.

«До акції вже долучилося близько 20 закладів харчування зі Львова та 1 з Дрогобича. З ними укладено договори про співпрацю до Нового року, які надалі плануємо продовжити до травня 2015 року», – інформують організатори акції.

Збір коштів відбувається виключно на основі добровільного бажання туриста чи іншої фізичної особи здійснити пожертву. Кошти, отримані таким чином, не оподатковуються. Наразі, за словами організаторів, найбільш активними є відвідувачі ресторацій в центрі міста».

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу