У Львові районний суд визнав начальника управління міської ради винним у блокуванні руху

13:56 30 січня 2014 р.


Фото: dyvys.info

Однак Андрій Шевців та його захист подаватимуть апеляцію.

Начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради Андрій Шевців, якого вчора, 29 січня Галицький районний суду визнав винним у блокуванні руху на дорозі Київ-Чоп 26 листопада, де тоді якраз навпаки – співробітники ДАІ перешкоджали студентам потрапити до столиці, пояснює в четвер:

«Є клопотання прокуратури про те, щоб мене звільнити від кримінальної відповідальності як такого, що підпадає під закон про амністію. Що це означає для мене: вони вважають, що я є винний у вчиненні кримінального правопорушення, а саме блокуванні транспортних комунікацій міжнародної дороги Київ-Чоп у ніч на 26 листопада. Водночас, мене звільняють від кримінальної відповідальності, бо є, так званий, закон про амністію. 

Я з цим не погоджуюсь, бо не вважаю себе винним. Мій захисник мене поінформувала, що вона вперше за два місяці мала змогу ознайомитись з матеріалами справи. За її словами, в матеріалах справи немає жодної зачіпки, жодного доказу про те, що саме я організував блокування цієї дороги невстановленими особами. Тобто міліція спільно з прокуратурою закриває справу на невстановлених осіб, але мою справу передає в суд. Це дуже дивно і не справедливо, на мою думку.

Я буду подавати оскарження, апеляцію. І напевно логічно було би, щоб справа повернулась на додатковий перегляд. Тому що,  якщо немає в матеріалах справи жодного доказу, що я вчиняв це кримінальне правопорушення, а я його справді не вчиняв, бо прибув на місце, коли це все вже відбувалось, то має бути чесність. І ця справа має бути закрита взагалі, оскільки вона була відкрита безпідставно».

Про це повідомляє сьогодні, 30 січня, прес-служба міської ради.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу