У Львові створять комунальний молодіжний центр

15:00 4 квітня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 4 квітня, на сесії міської ради прийняли ухвалу «Про створення комунальної установи «Львівський міський молодіжний центр».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Це буде вільний простір, де молодь зможе безкоштовно, цікаво й змістовно провести час, а також і отримати повний спектр допомоги для подальшої своєї реалізації в суспільстві. За цю ухвалу проголосувало 43 депутати».

«Ця ухвала є невід’ємною частиною виконання Плану дій з реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді», яку затвердила сесія Львівської міської ради. Виконання цього Плану є умовою для отримання міжнародного статусу для міста –  «Громада, дружня до дітей та молоді», – поінформували також у ЛМР.

«Комунальна установа «Львівський міський молодіжний центр» буде ядром інтенсивного співробітництва між практиками молодіжної роботи, молодіжних досліджень та молодіжної політики, яке покликане сприяти становленню молоді як активних суб’єктів економічних, соціальних та політичних змін Львова», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу