У Львові стартував Форум громадських організацій

13:00 18 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У форматі заходу – тематичні воркшопи і панельні дискусії, присвячені можливостям громадських організацій, історіям успіху від невеличких ініціатив, які переросли у великі всеукраїнські мережі.

«Сьогодні, 18 вересня, розпочався Форму громадських організацій у Львові, який триватиме 18-19 вересня. Серед учасників – близько 60 різних громадських організацій», – повідомили сьогодні, 18 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Учасники форуму працюватимуть у воркшопах у шести напрямках: мобільність, освіта і спорт, культура і ЗМІ, екологія і захист тварин, розвиток міста (урбаністика), захист прав людини і розвиток громадського суспільства. Цьогорічний Форум повинен стати комунікаційною платформою для представників громадських організацій.

У форматі заходу – тематичні воркшопи і панельні дискусії, присвячені можливостям громадських організацій, історіям успіху від невеличких ініціатив, які переросли у великі всеукраїнські мережі. Буде презентовано також підручник пропроектного менеджменту, обговорюватимуть також механізми підтримки реалізації проектів, де учасники матимуть змогу поспілкуватися з експертами щодо  різноманітних аспектів діяльності громадських організацій: від ресурсного забезпеченні і до реєстрації. Координатор Форуму Ярина Мельник. Розповіла:

«До того у Львові вже відбувалися подібні заходи. Цього разу змінено формат. Мета цьогорічного Форуму – оговорити практичні механізми розбудови спроможності громадських організацій. Кожного разу з’являються нові можливості, але вони вимагають відповідальності.

Одна з головних ідей цього Форуму – обговорити ці спроможності, запропонувати реальні механізми реалізації проекту та де можна знайти ресурсні центри. Форум розрахований для громадських організацій та ініціативних груп, для яких це буде корисний досвід обміну знаннями та досвідом.

Будемо обговорювати тенденції, зміни до законодавства. Також передбачено роботу у форматі ворк-кафе, де будемо обговорювати проблеми та перспективи розвитку громадських організацій Також відбуватиметься опитування щодо подальшого впровадження проектів. На Форумі поєднано практичні частини та дискусії. Сподіваємося, що цей Форум стане початком співпраці громадських організацій та міської ради».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу