У Львові стартувала міжнародна акція «Світове українство»

20:10 20 серпня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Учасники міжнародної акції «Світове українство» розроблятимуть стратегію розвитку між виховними структурами в Україні та світі, а також спільно працюватимуть над методичними напрямками та рекомендаціями для виховної праці.

У Львівській облдержадміністрації повідомили в неділю: Сьогодні, 20 серпня, Літургією у храмі Софії Премудрості Божої на вулиці Козельницькій, 2 у Львові стартувала міжнародна акція «Світове українство», спрямована на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді. Участь у ній взяли члени організації «Спілка Української Молоді» із України, США, Канади, Німеччини, Франції, Португалії, Великої Британїі, Австралії, Польщі.

Учасники міжнародної акції «Світове українство» розроблятимуть стратегію розвитку між виховними структурами в Україні та світі, а також спільно працюватимуть над методичними напрямками та рекомендаціями для виховної праці. Організатори міжнародної акції «Світове українство»  – Міністерство молоді та спорту України, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО Спілки Української молоді в Україні та Український Католицький Університет. Спілка Української Молоді (СУМ) – молодіжна виховна організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах. З 1946 року організація поширює свою працю на різні країни світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії», – поінформували також у прес-службі  Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:51 21 жовтня 2020 р.

Львівський політолог розповів, на яку реакцію людини скеровано опитування Зеленського

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, важливі політичні, економічні, медичні питання мають вирішувати фахівці кожної сфери, а не пересічний громадянин, якому Президент України налаштований поставити 5 запитань 25 жовтня неподалік виборчих дільниць.

Рубрика: Політика

20:52 21 жовтня 2020 р.

У "Слузі народу" пропонують провести другий тур місцевих виборів після карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Рубрика: Політика

20:04 21 жовтня 2020 р.

«Слуга народу» не має жодного стосунку до опитування від Зеленського 25 жовтня - представниця політсили у Львові

Це - ініціатива лише Президента і виключно його. І, як глава держави, він має право спілкуватися з людьми та цікавитись їхніми думками.

Рубрика: Політика

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу