У Львові спрогнозували життя нового парламенту

18:38 27 серпня 2019 р.

  • 0

Новий парламент працюватиме п’ять років.

Про це сьогодні, 27 серпня, під час брифінгу на тему: «Як громадянське суспільство може вплинути на порядок денний нового парламенту», що відбувся у Львівському пресклубі, повідомив експерт в галузі права, голова правління Центру політико-правових реформ, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ігор Коліушко.

- Багато хто каже, що вони працюватимуть півтора-два роки. А потім щось відбудеться. А я думаю, що вони мають можливість прожити п’ять років. Навіть якщо розпочнуться внутрішні процеси всередині партії Зеленського, якась реконфігурація. Звичайно, може статися якийсь форс-мажор, як от –світова економічна криза з викликами, з якими Україна може не дати собі ради. Або ж нова влада втне якісь дурниці та спровокує народ вийти на вулицю. Якщо цього не буде, то все йтиме своїм ладом, - вважає він. 

Натомість український культуролог, політолог, головний редактор і засновник незалежного культурологічного журналу «Ї», генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького Тарас Возняк не погоджується з колегою. 

- Уявіть собі, що ви – Президент Зеленський. Минула зима. Результати зими –не дуже втішні. Хто винен? Уряд. Змінюємо уряд. Хтось впирається в парламенті? Якийсь з олігархів, який на цьому заробив. Хто має силу перекреслити парламент та змінити уряд? Тільки президент Зеленський. І на місці президента Зеленського я би їх міняв, як рукавички. Тому жити довго вони, швидше за все, не будуть. Життя їх буде коротке, - переконаний він. 

На його думку, за ці сто днів правління нового президента ніхто й не очікував особливих змін.

- Зараз все ще триває президентська кампанія. Тому особливо нічого й не змінилося. Було кілька скандалів. Але то для того, аби журналісти мали про що писати, а політологи мали про що говорити, - вважає Тарас Возняк. 

Водночас, експерт в галузі права, голова правління Центру політико-правових реформ, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ігор Коліушко вважає, що старі політичні еліти вже не зможуть повернутися до влади, щоб там не сталося на політичній орбіті. 

- Ані фракція «Батьківщина», ані фракція «Європейська солідарність» не повернуться до влади. Це стосується і тих, хто не потрапив до парламенту. Вони вже відходять в історію. Як, до прикладу, Анатолій Гриценко, «Самопоміч» - уже в історії. Більшість партій, які не потрапили до парламенту, вже ніколи туди й не потраплять, - стверджує він. 

 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:08 27 лютого 2020 р.

План ОТГ «кувався» в кабінеті першого заступника голови Львівської ОДА, – експерт

Перспективний план формування територій громад Львівської області, який облдержадміністрація 24 лютого скерувала у Кабмін, був розроблений непрозоро та не відповідно до методики, затвердженої законодавством.

Рубрика: Політика

16:48 27 лютого 2020 р.

Активісти вигнали зі засідання у Львівській ОДА ексрегіоналку

Громадські активісти у Львові змусили залишити засідання в ОДА народну депутатку та заступницю голови комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Наталію Королевську.

Рубрика: Політика

Останні новини

70 учасників війни на сході України зі Львова отримають по сто тисяч гривень

Антисептичні диспенсери встановлені у багатьох львівських школах, – ЛМР

Сім вулиць Львова зневоднені через витік

У Львові розвантажили перший компост із контейнерів

У Залізничному районі Львова знову працюють автоцистерни

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу