У Львові спрогнозували життя нового парламенту

18:38 27 серпня 2019 р.

  • 0
  • 1068


Відео: Львівський пресклуб

Новий парламент працюватиме п’ять років.

Про це сьогодні, 27 серпня, під час брифінгу на тему: «Як громадянське суспільство може вплинути на порядок денний нового парламенту», що відбувся у Львівському пресклубі, повідомив експерт в галузі права, голова правління Центру політико-правових реформ, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ігор Коліушко.

- Багато хто каже, що вони працюватимуть півтора-два роки. А потім щось відбудеться. А я думаю, що вони мають можливість прожити п’ять років. Навіть якщо розпочнуться внутрішні процеси всередині партії Зеленського, якась реконфігурація. Звичайно, може статися якийсь форс-мажор, як от –світова економічна криза з викликами, з якими Україна може не дати собі ради. Або ж нова влада втне якісь дурниці та спровокує народ вийти на вулицю. Якщо цього не буде, то все йтиме своїм ладом, - вважає він. 

Натомість український культуролог, політолог, головний редактор і засновник незалежного культурологічного журналу «Ї», генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького Тарас Возняк не погоджується з колегою. 

- Уявіть собі, що ви – Президент Зеленський. Минула зима. Результати зими –не дуже втішні. Хто винен? Уряд. Змінюємо уряд. Хтось впирається в парламенті? Якийсь з олігархів, який на цьому заробив. Хто має силу перекреслити парламент та змінити уряд? Тільки президент Зеленський. І на місці президента Зеленського я би їх міняв, як рукавички. Тому жити довго вони, швидше за все, не будуть. Життя їх буде коротке, - переконаний він. 

На його думку, за ці сто днів правління нового президента ніхто й не очікував особливих змін.

- Зараз все ще триває президентська кампанія. Тому особливо нічого й не змінилося. Було кілька скандалів. Але то для того, аби журналісти мали про що писати, а політологи мали про що говорити, - вважає Тарас Возняк. 

Водночас, експерт в галузі права, голова правління Центру політико-правових реформ, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ігор Коліушко вважає, що старі політичні еліти вже не зможуть повернутися до влади, щоб там не сталося на політичній орбіті. 

- Ані фракція «Батьківщина», ані фракція «Європейська солідарність» не повернуться до влади. Це стосується і тих, хто не потрапив до парламенту. Вони вже відходять в історію. Як, до прикладу, Анатолій Гриценко, «Самопоміч» - уже в історії. Більшість партій, які не потрапили до парламенту, вже ніколи туди й не потраплять, - стверджує він. 

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:20 17 вересня 2019 р.

Голова Львівської ОДА представив свого першого заступника

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.представив у вівторок, 17 вересня, свого новопризначеного першого заступника голови Львівської ОДА – 28-річного Юрія Холода.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 957

10:08 17 вересня 2019 р.

Свободу слова для локальних ЗМІ треба заробити

Учасники відеомісту Львів-Одеса на тему «Роздержавлені ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?» у Львівському пресклубі дискутували з приводу шляхів розвитку місцевої преси.

Рубрика: Політика

  • 1
  • 348