У Львові сектанти протестували проти геїв, ювенальної юстиції та ЄС (відео)

14:05 18 листопада 2013 р.


Фото: pokrov.lviv.ua

Тим часом більшість українців (58 відсотків) – за вступ своєї країни до Європейського Союзу.

Агенція «Інтерфакс-Україна» розмістила сьогодні, 18 листопада, на своєму сайті під заголовком «У Львові протестували проти геїв, ювенальної юстиції та ЄС» відео, на якому видно, що проти асоціації з Євросоюзом у найбільшому місті Західної України виступає лише паства секти догналітів.

Тим часом Українська служба німецької телерадіокомпанії «Deutsche Welle» оприлюднило сьогодні, 18 листопада, нове опитування «DW-Trend», згідно з яким, Більшість українців (58 відсотків) – за вступ України до Європейського Союзу. в порівнянні з минулим роком частка прихильників вступу зросла на шість відсотків.

Щойправда, кількість противників приєднання до ЄС також збільшилася, але – несуттєво. Тепер їх 31 відсоток.

Такі результати нового опитування громадської думки «DW-Trend в Україні» за листопад. Репрезентативне опитування провело українське відділення соціологічного інституту «IFAK» на замовлення української редакції «Deutsche Welle». Було опитано 1000 людей віком від 18 до 65 років в українських містах із населенням понад 50 тисяч мешканців.

Більшість прибічників євроінтеграції висловлюються за якомога швидший вступ до ЄС. 37 відсотків прагнуть приєднання упродовж п'яти років.

А ще рік тому швидкого вступу до ЄС хотіли лише 26 відсотків опитаних. Навіть на Сході та Півдні країни, традиційно орієнтованих на Росію, 50 відсотків у принципі за вступ до ЄС. На Заході та в Центрі таких – 69 відсотків.

При цьому членство України в ЄС – тема не лише для молодшого покоління. Так, частка прихильників серед 18-29-річних є найвищою – 65 відсотків, але і в інших вікових групах більшість виступає за вступ до ЄС. Серед населення віком від 50 до 60 років об'єднання з Європою хотіли б 52 відсотки.

Щодо іміджу їхньої країни в Європі, то в українців ілюзій немає. 32 відсотки з них переконані, що Україну розглядають насамперед як постачальника сировини та дешевої робочої сили. Лише 14 процентів переконані, що Україна сприймається як надійний стратегічний партнер.

Головна мета ЄС, на думку українців, полягає у підтримці економічного зростання (49 відсотків опитаних). 62 відсотки українців підтримують цю мету.

Третина опитаних (32%) вважають, що метою ЄС є зміцнення демократії та свободи слова. Розвиток демократичних цінностей стає чимдалі важливішим для українських громадян. Оскільки особиста підтримка такої цілі суттєво зросла – з минулорічних 18 відсотків до нинішніх 39.

Відносини України з ЄС, із погляду опитаних, в останні місяці покращилися. 42 відсотки оцінюють відносини як партнерські та дружні. Рік тому так вважали 28 відсотків.

Дещо менш позитивно оцінюють українці стан відносин з Німеччиною. 36 відсотків вважають відносини дружніми та партнерськими.

Таким чином, уперше з початку проведення опитувань «DW-Trend стан» відносин України з ЄС оцінений респондентами краще, аніж стан відносин з Німеччиною. Натомість дуже погіршилися в очах українців відносини з Росією – лише 28 відсотків з них нині вважають їх дружніми та партнерськими.

55 відсоткам ці відносини видаються напруженими або навіть ворожими. У порівнянні з минулим роком оцінка стала майже повністю протилежною: тоді дружніми та партнерськими відносини з Росією вважали 55 відсотків, а напруженими чи ворожими – 22 відсотки. 

Країни Європейського Союзу залишаються і надалі привабливими цілями подорожей для українців (70 відсотків). Якби не візові обмеження, то туризм би істотно зріс. 49 відсотків вказують, що їздили б до ЄС частіше, якби для цього їм не була потрібна віза. 

Як повідомляв «ЩЛ», Львівський окружний адмінсуд заборонив акції догналітів біля Гарнізонного храму.


Відео: youtube.com

dailylviv.com

До теми

17:51 28 вересня 2021 р.

Відкриття офісу Facebook та запуск нових продуктів: в Україні обговорили подальшу співпрацю з Facebook

Президент України Володимир Зеленський та Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у форматі відеодзвінка обговорили співпрацю з головним операційним директором Facebook Шеріл Сендберг та віце-президентом Facebook Ніком Клеггом.

Рубрика: Політика

17:44 28 вересня 2021 р.

Інтерпол, ОБСЄ, ООН: на Львівщині міжнародні польові навчання зібрали учасників з 5-ти країн

Стартували міжнародні польові навчання під назвою “EU-CHEM-REACT 2”. Вони триватимуть упродовж двох днів, 28-29 вересня на території полігону довкола адміністративно-побутового комплексу південного кар’єру ДП «Екотрансенерго» (поблизу Яворівського озера у Львівській області).

Рубрика: Політика

16:54 28 вересня 2021 р.

Ярослава Рущишина відсторонено з посади голови Львівської терорганізації партії Голос

Політрада партії «Голос» 28 вересня своїм рішенням відсторонила Ярослава Рущишина з посади голови Львівської обласної територіальної організації політичної партії «Голос». Для забезпечення безперервності діяльності осередку тимчасово виконуючим обов’язки голови призначено Андрія Осадчука.

Рубрика: Політика

15:29 28 вересня 2021 р.

Захист від нападу ворога: понад 5 тис військових беруть участь у навчаннях оборонного характеру на Львівщині

Захист від одного із можливих варіантів нападу ворога на Україну відпрацьовували сьогодні на стратегічному командно-штабному навчанні «Об’єднані зусилля - 2021» на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу