У Львові розроблятимуть «Стратегію розвитку»

15:15 10 травня 2019 р.

  • 0
  • 696


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 10 травня, у Львівській ОДА відбулось перше засідання керівного комітету з розробки проектів «Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 роки».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Участь у засіданні взяли перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський та перший заступник голови обласної ради Андрій Білоус».

«Період дії чинної стратегії розрахований до 2020 року Кабінетом міністрів України. Відтак, усі облдержадміністрації повинні забезпечити розробку проектів регіональних стратегій на наступний період та затвердити їх до кінця цього року», – поінформували також в облдержадміністрації.

«За участі членів керівного комітету – представників органів влади, вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та громадськості  напрацювали план подальших дій з розробки головного стратегічного документу області. За словами першого заступника голови облдержадміністрації Ростислава Замлинського, сьогодні вже сформовано склад робочої групи з розробки стратегії, до складу якої увійшли 15 тематичних підгруп та 339 експертів, представників бізнесу, науки, громадськості та органів влади. З текстом відповідного розпорядження можна ознайомитися на сайті ЛОДА», – розповіли також в облдержадміністрації.

Про мету, порядок та строки розроблення стратегії та плану заходів з реалізації розповіла т.в.о. директора департаменту економічної політики облдержадміністрації Марта Бухтіярова: «Особливістю розробки нової стратегії є обов’язкове врахування підходу смарт-спеціалізації, що вимагатиме тісної співпраці чотирьох секторів – влади, науки, бізнесу та громадськості в розвитку пріоритетних видів економічної діяльності, що мають потужний інноваційний потенціал, вплив на розвиток суміжних галузей та реструктуризацію економіки регіону під впливом глобального поділу праці. Крім того обов’язковою умовою розробки нової стратегії є проведення стратегічної екологічної оцінки підготовлених документів у відповідності до вимог законодавства».

«Нова Стратегія має сприяти соціально-економічному розвитку області, бути основою для розробки в подальшому програм та проектів регіонального розвитку, тому з метою якісного соціально-економічного аналізу та правильного визначення стратегічного бачення розвитку області необхідна тісна співпраця із провідними навчальними, науково-дослідними, аналітичними установами області, представниками бізнесу та громадськості», – зазначила Марта Бухтіярова.

«Під час засідання було висловлено думку щодо необхідності врахування при розробці нової Стратегії Цілей розвитку тисячоліття, затвердженими ООН, напрацьованих стратегій розвитку ОТГ області, наявних можливостей транскордонного та міжрегіонального співробітництва. Члени керівного комітету  підсумували, що чинна стратегія розвитку області на період до 2020 року є якісним стратегічним документом, який може стати основою для нової стратегії», – поінформували також в облдержадміністрації.

«При цьому головне врахувати нові соціально-економічні тенденції та проблеми реалізації чинної стратегії, які полягали перш за все в тому, що у планах реалізації, розроблених для виконання чинної стратегії недостатньо уваги приділено пріоритетизації проблем, в той же час було завищено фінансовий план реалізації стратегії За результатами засідання керівного комітету затвердили Організаційний план заходів з розроблення стратегії. Координацію роботи щодо розробки проекту стратегії здійснюватиме департамент економічної політики облдержадміністрації», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

21:54 19 липня 2019 р.

«Свобода» дасть Медведчуку по зубах, а «Самопоміч» зупинить війну

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» йде до парламенту, аби не дозволити Медведчукові сісти в крісло прем’єр-міністра. А об’єднання «Самопоміч» - аби зупинити війну, зробити реформу місцевого самоврядування та реформу освіти.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 396

18:35 19 липня 2019 р.

Артем Федецький чекає Богдана Дубневича на дебати

Артем Федецький грав на позиції захисника у «Шахтарі», «Дніпрі» і «Карпатах», а на виборах до Верховної Ради пішов в атаку. Викликав чинного народного депутата Богдана Дубневича на виборчі дебати.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 366

Останні новини

24-та бригада зі Львівщини втратила солдата й старшину

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу