У Львові розповіли про порушення, які очікують в день виборів

13:24 29 березня 2019 р.

Поліція найчастіше фіксує порушення умов ведення передвиборної агітації: поширення агітматеріалів без вихідних даних, агітація не з виборчого фонду, розміщення агітації у невідведених місцях, дрібне хуліганство.

Про це під час прес-конференції на тему: “Львівщина напередодні виборів: перебіг виборчої кампанії, порушення, ризики", яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Громадянської мережі "ОПОРА" у Львівській області Ярина Гаєцька-Колотило.

За її словами, Львівщина досить спокійний регіон, якщо порівнювати кількість порушень виборчого законодавства у Львівській та інших областях. Проте, в день голосування варто готуватись до того, що правопорушень стане більше. :

“У день голосування та підрахунку голосів прогнозуємо зростання кількості правопорушень. Насамперед, це будуть процедурні правопорушення з боку виборчих комісій. Очікуємо також на, так звані "звичаєві правопорушення", наприклад, порушення таємниці голосування, надання виборцю виборчого бюлетеня без документів, які посвідчують його особу, тощо. Можливі випадки знищення виборчого бюлетеня або його викрадення”,- розповіла виборча омбудсменка. 

Громадська омбудсменка зі захисту виборчих прав нагадала, що, на перший погляд, "безневинні" порушення, наприклад, голосування більше одного разу передбачають кримінальну відповідальність. Крім того, Гаєцька-Колотило закликала  членів виборчих комісій до належного виконання своїх обов’язків, адже ухилення від них без поважних причин також передбачає кримінальну відповідальність. 

dailylviv.com

До теми

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу