На Львівщині розпочинається третій етап військових навчань «Фіарлес Гардіан – 2015» (відео)

19:44 15 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки Львівського прес-клубу в інтернет-мережі «Facebook»

У Львівському прес-клубі відбулася прес-конференція за участю представників Збройних сил США, головного управління Національної гвардії України та Міністерства оборони України на тему «Особливості третього завершального етапу військових навчань Fearless Guardian у Міжнародному центрі миротворчості і безпеки».

Військові розповіли про основні завдання та особливості подальшого навчання, а також дали відповіді на запитання представників ЗМІ. Зокрема, лейтенант 173-ї аеромобільної бригади ЗС США Даніель Ланц повідомив: «Третій етап буде подібний до попередніх. Наші заняття спрямовані на підготовку невеликих підрозділів, вдосконалення їхньої тактики та навиків». 

За словами старшого офіцера відділу морально-психологічного забезпечення управління з роботи з особовим складом головного управління Нацгвардії України, підполковника Ігоря Віхастого, у третьому етапі до занять залучено особовий склад Центрального та Західного ОТО загальною чисельністю 235 військовослужбовців. На кожному етапі навчань передбачено підготовку інструкторів у числі військовослужбовців НГУ, які будуть передавати набутий досвід.

У подальшому вони проводитимуть заняття уже у своїх підрозділах. Упродовж третього етапу з числа гвардійців заплановано підготувати 20 інструкторів.

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу