У Львові розпочався Всеукраїнський форум громадських рад

12:15 5 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 5 жовтня, у львівському у Будинку вчених розпочався Всеукраїнський форум громадських рад.

Про це повідомили в п’ятницю, 5 жовтня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Під час форуму представники громадських рад із різних областей України обміняються досвідом, успішні напрацювання та проекти презентують для усіх учасників форуму громадські ради із Львівської, Хмельницької та Черкаської областей. У межах заходу також відбулось підписання меморандуму про співробітництво та партнерство між громадськими радами при облдержадміністраціях. За словами організаторів, це дасть поштовх наступним каденціям громадських рад не зупинятись на досягнутому, а продовжувати співпрацю, напрацьовувати нові цікаві проекти та формувати громадянське суспільство».

«Одним із вагомих заходів форуму стане його відкрите звернення до міжнародних організацій, міністерства закордонних справ України та Республіки Польща щодо підвищення політичної свідомості громадян України, припинення кримінального переслідування українського історика Григорія Купріяновича на території Республіки Польща та звільнення всіх заручників, захоплення яких спричинене збройною агресією Російської Федерації проти України. Форум відбувається за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації та Громадської ради при Львівській облдержадміністрації», – поінформували в прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу