У Львові розпочався ІІ Міжнародний саміт Європейського молодіжного парламенту

17:32 17 липня 2015 р.


Фото: Львівський Національний університет імені Івана Франка

Сьогодні, 17 липня, в актовій залі Національного університету імені Івана Франка відбулася офіційна церемонія відкриття ІІ Міжнародного саміту Європейського молодіжного парламенту, який триватиме впродовж трьох днів.

Учасники саміту вшанували жертв авіакатастрофи малазійського боїнга МН-17, який рівно рік тому 17 липня 2014 року в небі над Донецьком збили проросійські бойовики. Церемонію відкриття розпочав проректор із наукової роботи Роман Гладишевський, який зазначив:

«Від імені ректорату Львівського університету вітаю вас із відкриттям саміту! Ми пишаємося тим, що цей захід відбувається саме у Львові й Університеті зокрема. Проведення Міжнародного Саміту Європейського молодіжного парламенту є знаковою подією в житті нашого вишу, адже саме тут гартується майбутня інтелектуальна еліта. А відтак, сплав молодіжної креативності з досвідом учителів точно дасть плідні результати».

Роман Гладишевський також розповів іноземним гостям про історію університету: «Львівський університет імені Івана Франка – один із найстаріших університетів Східної Європи, у якому діють 19 факультетів, навчається 20 000 студентів, а професорсько-викладацький склад налічує понад 2000 працівників».

До вітальних слів долучився доктор Лондонського університету Кінгстон Алан Флауерс, який зазначив: 

«Те, що ми сьогодні зібралися тут, у Львівському університеті, - символічна подія, адже ця будівля має багаторічну історію. Цей освітній осередок завжди був і є центром демократії і свободи, тому глибше вдихайте це повітря, вдихайте свободу!».

«Демократія – це коли люди збираються разом і генерують ідеї, не зациклюються на чомусь конкретному, адже скільки людей – стільки й думок. А в результаті – напрацьовують одну раціональну, яка матиме вплив на майбутнє суспільства.

А відтак, під час саміту ми обговорюватимемо ключові питання, які стосуються не тільки Європейської спільноти, а й інших країн. Це, насамперед, мир, процвітання, прогрес і шляхи їх реалізації. Я впевнений, що наша праця стане плідною, а прийняту резолюцію якнайшвидше перегляне Європейський Парламент».

Саміт Європейського молодіжного парламенту, який відбувається вже вдруге, до Львова приїхали 100 молодих людей з усієї Європи. Їхня мета – обговорити важливі питання енергетичної безпеки та стабільності, зокрема, енергетики і енергопостачання, адже це чинники, які визначатимуть майбутнє західних країн. Це важливий фактор у міжнародних відносинах, особливо тих, які стосуються Європи та Сходу.

Після офіційної церемонії відкриття сесії учасники Саміту розпочали роботу в комітетах.

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі Національного університету імені Івана Франка.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу