У Львові розпочався «Форум молоді»

17:55 2 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У суботу, 2 грудня, у Львові стартував «Форум молоді», який має на меті активізувати учнівську молодь районів та об’єднаних територіальних громад Львівської області.

Про це повідомили сьогодні, 2 грудня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповаіли: «Окрім того, «Форум молоді»покликаний сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління в умовах децентралізації, в тому числі дати можливість реалізувати свої ідеї. У програмі «Форум молоді» – інтерактивне навчання, лекції та групові вправи, які дадуть змогу учасникам напрацювати власну креативну ідею та знайти можливості її практичного втілення. Лектори та тренери – це лідери обласних громадських організацій, успішні громадські діячі та представники органів влади. Триватиме «Форум молоді» до 3 грудня.

«За останні два роки у «Форумах молоді» взяли участь понад 200  представників учнівської молоді, які запропонували ідеї власних проектів. Завдяки «Форумам молоді» у Львівській області створили молодіжний центр у селищі Гірник «ГІРлянда», збирали кошти на лікування важкохворих дітей Жовківського району під час благодійного забігу «За життя». Окрім того, заснували «Школу лідерства» у Кам’янко-Буську, на стінах школи-гімназії у Самборі зобразили мурал (малюнок на стіні будівлі із зображенням центральної площі міста)», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Учасники «Форумів молоді» активно беруть участь у громадському житті області, міжнародних заходах, моделюваннях, програмах обміну «Erasmus+», «Української Академії Лідерства» та стають координаторами молодіжних проектів. «Форум молоді» відбувається відповідно до плану заходів у галузі молодіжної політики на 2017 рік департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації спільно із ЛОО Спілки української молоді в Україні, Львівським обласним молодіжним центром та Українським католицьким університетом», – повідомили також прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу