У Львові розпочалося засідання Генасамблеї Європейського молодіжного парламенту

14:30 24 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У неділю, 24 березня, на засіданні Генеральної асамблеї Європейського молодіжного парламенту у Львові напрацюють шість резолюцій, сформованих на актуальних питаннях інноваційної демократії.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в неділю: «Сьогодні, 24 березня, у Львові відбувається засідання Генеральна асамблея Європейського молодіжного парламенту. Його учасниками стали школярі та студенти області, а також молоді лідери та досвідчені фахівці у справах європейської інтеграції з різних міст України».

«Учасники асамблеї упродовж дня працюватимуть у шести робочих групах, в межах яких розглянуть питання електронного уряду та голосування, бюро онлайн,  питання безкоштовної медичної допомоги для громадян, недоліки участі у публічних дебатах, популярність популізму, як розрізнити фейки у ЗМІ та позицію України на міжнародній арені. Засідання Генеральної асамблеї Європейського молодіжного парламенту відбувається в межах проекту Європейського молодіжного парламенту «Вікенд» на тему «Інновації в демократії: виклики та можливості», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Метою проекту «Вікенд»  є забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва; підвищення обізнаності молоді у питаннях європейської інтеграції та громадянського суспільства; популяризація волонтерства серед молоді; ознайомлення молоді з діяльністю громадських організацій як з унікальними платформами для саморозвитку та поглиблення академічних знань; залучення молодих людей Львова та Львівської області в соціальні ініціативи та отримання унікального неформального навчального досвіду. На засіданні Генеральної асамблеї Європейського молодіжного парламенту напрацюють шість резолюцій, сформованих на актуальних питаннях інноваційної демократії. Їх передадуть Європейському молодіжному парламенту», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу