У Львові розпочалася міжнародна конференція

13:42 2 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

До національного університету імені Івана Франка завітав екс-президент Польщі Броніслав Коморовський.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.повідомили в п'ятницю, 2 грудня, що сьогодні, 2 грудня, в національному університеті імені Івана Франка розпочалася міжнародна конференція «Стратегічне партнерство в час кризи», яку присвятили 25-річчю визнання Польщею суверенності та незалежності України. Участь у ній взяли п’ятий президент Польщі (у 2010-2015 роках) Броніслав Коморовський, представники обласної влади, почесні консули та професори.

Із вітальним словом до учасників конференції та гостей звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, який, зокрема, зазначив: «Сьогодні дуже символічний день – 2 грудня 1991 року, коли українці день перед тим, під час референдуму, зробили вибір на користь незалежності своєї країни, Польща була однією із перших, хто визнав наше право на самостійність. І ця подія стала прикладом для всього світу, коли два народи, які пов'язувала непроста історія, прагнули у єдиному напрямку дивитися у майбутнє. Хотів би особливо подякувати вам, пане президенте, за постійну підтримку України, особливо під час Революції гідності. Ваша позиція тоді як очільника польської держави була чіткою та однозначною на підтримку нашого народу та Революції. Історія свідчить, що саме разом ми можемо ефективно протистояти нашим недругам. І одна формула має бути чинною на всі віки – «Не буде незалежної України без незалежної Польщі. І не буде вільної Польщі без вільної України».

За словами Олег Синютка, ця конференція – відповідь усім скептикам та російським спецслужбам, які чинять підривні акції у Польщі проти України і навпаки. І вона має продемонструвати силу у єдності двох народів. Під час міжнародної конференції у рамках двох секцій їх учасники обговорять зокрема, такі питання як «Польща – європейський адвокат України: зміна контексту чи перегорнута сторінка» та «Системна трансформація: польський досвід vs українські реалії».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу